Şimdi Ara

Saturn, Türkiye pazarına veda ediyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
237
Cevap
1
Favori
9.504
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu indirim olaylarının mantığı şu şekilde, örneğin x ürünün piyasaya çıkış fiyatı 100 TL aradan biraz zaman geçiyor 80 TL ye düşüyor fiyatı, sonra firmalar % bilmem kaç indirim yapıyoruz diyor fakat 80 TL üzerinden değil piyasaya ilk çıktığı zaman ki fiyat üzerinden yapıyorlar o indirimi o yüzden fiyatlar bizlere indirimli gelmiyor. Şuan piyasada olan bir firma çalışanından böyle duymuştum. Artık ne kadar doğruysa...
  • quote:

Orijinalden alıntı: web101

Saturn,MediaMarkt fark etmiyor aynı firma zaten

Aynen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • zararina satislar kapatiyoruz yazarlar herhalde:)

• quote:

Orijinalden alıntı: reason666

Çalışanları aynı AVM de Gold un ve Teknosa nın bulunduğunu bile bile arkadaşım ve beni o kapıdan giremezsiniz çıkın buradan girin diye bomboş mağazanın içinden çıkarmışlardı,gittik alacağımızı başka yerden aldık.

Böyle mandalarla çalıştıkları için beter olsunlar.

Forum istanbul da mi?

• saturn ü bilmem ama mediamartk insanı enayi yerine koyan bir firma. 2 binlira olan tv yi 3 bin yapıp sonra 1000 liralık çek veren bir firma ne belaya geliyorsa gelsin.

vatan da yapıyor ama bu kadar değil, bu kadar da olmaz.
  • bu büyük elektro marketlerin devri satılması Türkiyeden ayrılması bizim içiniç açıcı değil diye düşünüyorum. her ne kadar aynı gruba bağlıda olsa aradaki rekabet ayakta kalma çabası bizlere pozitif dönüyordu. piyasada rekabet ortamı olmayınca kalanlar istedikleri gibi fiyatlarla oynarlar. o güzelim sıcak fırsatları artık az göreceğiz galiba
  • ne demişler: asla büyük konuşmayacaksın.

• quote:

Orijinalden alıntı: horuç

bu büyük elektro marketlerin devri satılması Türkiyeden ayrılması bizim içiniç açıcı değil diye düşünüyorum. her ne kadar aynı gruba bağlıda olsa aradaki rekabet ayakta kalma çabası bizlere pozitif dönüyordu. piyasada rekabet ortamı olmayınca kalanlar istedikleri gibi fiyatlarla oynarlar. o güzelim sıcak fırsatları artık az göreceğiz galiba

2014 teki büyük krizi farkettikleri için çekip gidiyorlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yazık olur. Forum istanbuldakide güzeldi. Mallari kaliteli oluyor. Bi telefon aldim 5. Senesi hala tas gibi. Ama teknosadan bi klavye aldim bozuk çıktı değiştirirken sıkıntı çıkardılar yinede degistirdim yine bozuk çıktı. saturnden aldım busefer saglam çıktı.

Sonuç saturn kaliteliydi

• Bir kere rekabeti bir tarafa bırakın 10 tane büyük firmada olsa rekabet filan yok! Anlaşarak yapmıyorlar, diğer taraftan pazara girdik deyip üç-beş zengin il de iç beş zengin semte dükkan açarsan olacağı bu olur.

Sen hem yabancı olacaksın, hemde yerlilerden daha pahalı satacaksın birileri bunları uyandırsın...

Yerli ve güçlü şirketlerimiz varken yabancıların işi çok zor. Birileri ekonomik kriz filan demiş komik olmuş, Avrupa da ki pazar durumuna bir bakın derim ben.

• quote:

Orijinalden alıntı: Atilla35-1905

ilk kez duydum bu mağazayı. media marktta fiyatlar piyasayla aynı olsada hiç değilse güven veriyor hizmeti.

İstiklal cad.- demiroren avm deki mağazayı da mı görmedin? Sana tavsiyem internetin başından kalk da biraz gez dolaş

• bu kadar teknoloji marketin olması çok gereksiz
  • Son birkaç ayda Praktiker, Darty, Electroworld şimdi de Saturn.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TuVNeRa
    2014 teki büyük krizi farkettikleri için çekip gidiyorlar

Bu yoruma eksi veren siyasi zevat, büyük olasılıkla yazanı siyasilikle suçluyordurda!

Büyük tufan yakın gibi. "AVM leri insan kaynıyor, ekonomi super" argümanının tevatür olduğu ortada. Yerlilerin çöküşü de yakındır.
  • Saturn'ün müşteri hizmetleri tek kelimeyle berbat. İsmi değişse n'olacak ki çalışanlar ve mantık aynı kaldıktan sonra.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ayrton_SENNA

Bestbuy, EP, EW den sonra Saturn
    Rekabet ortamı azalıyor, tüketici için iyi olmayacak.

Saturnun rekabete müşteri yönlü bir artısı yoktu zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: n0fx

bu kadar teknoloji marketin olması çok gereksiz

Piyasa Vatana kalsin kazik fiyatlarla devam edelim diyorsun yani.
    Ne kadar cok firma o kadar rekabet o kadar kalite.

• Media Markt doymadı gitti ilk önce Darty sonra Saturn bu nedir ya...

• Çok gereksiz yorumlar yapmışsınız arkadaşlar. Hepsi kapatınca düşersiniz teknosanın kucağına o zaman bakalım böyle konuşabilecekmisiniz..

• ama şaşırmadım diyemeyeceğim sepetlere doldurulan küçük fiyatlı ürünler harika kahve bile bulabiliyorsunuz, ayrıca dizüstü bilgisayarımı Saturn'den almıştım bir parçası kutudan eksik çıkmıştı anında tedarik etmişlerdi.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.