Şimdi Ara

Satlık Anakart, işlemciler, ekran kartı Psu kasa bir çok ürün

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
263
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    Başlıkta belirttiğim gibi çeşitli bilgisayar parçaları satılıktır.
    Resimlerini ekliyorum ihtiyacı olan ulaşabilir.
    Aklıma gelen parçaların adlarını ve fiyatlarını paylaşıyorum

intel g2030 işlemci 30 tl(fan mevcut değil)
    intel g630 işlemci 25 tl (fan mevcut değil)
    q9650 işlemci bozuk, anahtarlık yapılabilir fiyat 50 tl
    Kingston HyperX Genesis 1600MHz DDR3 Ram (KHX1600C9D3/4G) 2*4GB= 8 Gb 210 TL

Pegatron H87-M1 1150 pin anakart casper bilgisayardan çıkardım bilgisayar çok az kullanılmıştı msata mevcut gayet stabil, alc 892 mevcut. Orjinal Windows 10 gömülü 170 TL.
    XIGMATEK Asgard 382 Pure Black Edition Kasa ve Seasonic (SEASONIC S12II SS-500GB )500 watt güç kaynağı ile birlikte ürünü forumdan aldım 3 sene evvel 3 senedir kasanın içinde durmakta bu zaman diliminde en fazla 2 ay kullanılmıştır 250 TL
    Corsair Air Series AF140 Quiet Edition İki adet Fan. Kutusu kayıp renkli çerçeveleri mevcut çok az kullanıldı tanesi 70 TL
    Kablosuz alıcılar tanesi 20 TL marka ve modeller eklenecek.
    Diğer fanların marka ve modelleri eklenecek
    Anakart aynaları tanesi 20 TL sizin için uygun olanı resimlerden belirleyebilirsiniz.
    DDR2 775 Pin Asus anakart, 1 GB RAM ve modelini hatırlamadığım işlemci ile birlikte (E6700 olabilir) 80 TL.
    LG L194WT-SF monitör, bir kaç noktada beyazlıklar mevcut sadece beyaz renkte belli 50 tl(vga kablosu dahil değildir)
    Palit 7200GS ekran kartı 50 TL
    Ses kartı 20 TL
    Asrock USB 3.0 ön panel 20 TL
    Çeşitli dönüştürücüler 15 TL
    Fan hız kontrol 20 TL

Ürünler EFT kargo şeklinde satılıktır. Alacak arkadaşlara hayırlı olsun.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.Satlık Anakart, işlemciler, ekran kartı Psu kasa bir çok ürünSatlık Anakart, işlemciler, ekran kartı Psu kasa bir çok ürünSatlık Anakart, işlemciler, ekran kartı Psu kasa bir çok ürünSatlık Anakart, işlemciler, ekran kartı Psu kasa bir çok ürünSatlık Anakart, işlemciler, ekran kartı Psu kasa bir çok ürünSatlık Anakart, işlemciler, ekran kartı Psu kasa bir çok ürünSatlık Anakart, işlemciler, ekran kartı Psu kasa bir çok ürünSatlık Anakart, işlemciler, ekran kartı Psu kasa bir çok ürünSatlık Anakart, işlemciler, ekran kartı Psu kasa bir çok ürünSatlık Anakart, işlemciler, ekran kartı Psu kasa bir çok ürün

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ruzgar_ressam -- 24 Ekim 2018; 13:12:24 >

• ruzgar_ressam kullanıcısına yanıt
    E6700 duruyor mu hocam?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.