Şimdi Ara

SATIŞ ERTELENDİ (Kısa süreliğine)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
4
Favori
847
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Sakarya İlan Türü #Satılık Ekran Kartı #Ekran Kartı Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Model yükseltme amaçlı ekran kartımı satıyorum. Çok serin ve sessiz bir kart 65 dereceyi geçtiğini görmedim. Üzerinde toz dahi yoktur son derece temiz bir karttır. Garantisi ve faturası yoktur. Farklı ekran kartı kutusuyla köpüklü ve statik poşetli bir şekilde güvenle her ile kargolanır veya Sakarya içi elden teslim yapılır. Kargoyu alıcı ödemeli yolluyorum. Temsili resim koyuyorum resimdekilerle birebir aynı karttır. İlla resim isteyen olursa kasamdan çıkarmadan resmini çekip atabilirim şuan kullanıyorum.

İsteyen olursa yanında 2x4 pin girişli 6 pin molex dönüştürücü hediyemdir. (Kart 6 pin ile çalışıyor lütfen alırken dikkat ediniz.)

FİYAT = 290 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Madawc -- 3 Ocak 2020; 16:48:45 >

• 750ti almaktansa çok daha iyi bir seçenek. Oyuna göre değişmekle birlikte 750ti'dan %15 dolaylarında daha hızlı bir kart. Ederi max 250 tl olan 750ti'lar için 350 tl istediği düşünülürse çok daha iyi bir alternatif durumunda. İyi satışlar güzel fiyat
  • emrekaradag kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam
  • 290 liraya güzel kart hayırlı satışlar.
  • türkerrr kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.