Şimdi Ara

Satış Dışı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
367
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık Kondisyon #Sıfır
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bir TV kampanyasından hediye olarak geldi.
    Servis gelip sadece kutusunu açıp fişe taktı kontrol amaçlı ve kutusuna kaldırdı . Sıfır durumdadır, hiç kullanılmadı.
    Garantisi 1 Temmuz 2019 itibariyle başladı. 2 yıl LG Türkiye Garantili.

Satış Dışı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi W.Amadeus -- 12 Temmuz 2019; 1:49:17 >

• ürünün sıfır fiyatı zaten bu şekilde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HY Gaming

ürünün sıfır fiyatı zaten bu şekilde.
    Bu da sifir zaten.
    Ayrica “almak isteyen” icin bir miktar indirim de olacak elbette.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ülkenin "sıfır" anlayışının komple revizyon görmesi gerekiyor. Bir alet satıcısından çıkıp eve geldiyse, hele kutusu açıldıysa, hele hele garantisi de başladıysa artık sıfır değildir. İstediğin kadar kullanmamış ol. Burada sıfır kelimesi sadece fiziki bir "kullanılmamışlığı" kastetmiyor, bir çok şeyin de garantisini veriyor. İster buçuk deyin, ister sıfır yetmiş beş. Ama sıfır diyemezsiniz.

Alana da satana da hayırlı olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nighty

Ülkenin "sıfır" anlayışının komple revizyon görmesi gerekiyor. Bir alet satıcısından çıkıp eve geldiyse, hele kutusu açıldıysa, hele hele garantisi de başladıysa artık sıfır değildir. İstediğin kadar kullanmamış ol. Burada sıfır kelimesi sadece fiziki bir "kullanılmamışlığı" kastetmiyor, bir çok şeyin de garantisini veriyor. İster buçuk deyin, ister sıfır yetmiş beş. Ama sıfır diyemezsiniz.

Alana da satana da hayırlı olsun.
    Nasil bir sey yazmam gerekiyordu hic kullanilmamis bir urune? Durumu ayrintisiyla acikladim iste, daha ne yapmami istiyorsunuz?

Urun hediye,
    Servisin fise yakmasi zorunlu oldugundan kutu acildi,
    Garanti 1 temmuzda basladi,

Okudugunu anlama probleminiz yoksa her sey gayet acik.

Burada insanlari kandiriyormusum gibi bir algi yaratmaya calismaniza anlam veremedim acikcasi?

İsine gelmeyen magazadan 300-400 fazla verip acilmamis kutu alabilir. Millet aptal degil, ne sartlarda ne aldigini gayet iyi biliyor, sizin hic telas yapmaniza gerek yok.

• Gerçekten sıfırı 2987 lirayasatılan tvnin, garantisi başlamış, kutusu açılmış olanını 3.000 liraya satıyorsunuz, sonra bir de hiçbişey olmamış gibi "ne var bunda" diyorsunuz. Siz bunda bir poblem görmüyorsanız biz size daha ne diyelim.

Sizin TV'niz sıfır değil. O kadar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nighty

Gerçekten sıfırı 2987 lirayasatılan tvnin, garantisi başlamış, kutusu açılmış olanını 3.000 liraya satıyorsunuz, sonra bir de hiçbişey olmamış gibi "ne var bunda" diyorsunuz. Siz bunda bir poblem görmüyorsanız biz size daha ne diyelim.

Sizin TV'niz sıfır değil. O kadar.
    Basta sifir degil diye sacmaladiniz, olmadi simdi fiyattan girmeye calismissiniz kendinizi kucuk dusurmeyin daha fazla. 300-400 tl indirim yapacagimi yazdim yukarida, sizde ileri derece anlama problemi var anlasilan.

Boyle laf anlatilamaz tipleri bloklayip geciyorum normalde, bu sefer bosluguma geldi insan yerine koyup cevap vermisim kusura bakmayin.

Blok.

• 300-400 indirim yapacağınız nerde yazdınız ? 3.000 lira fiyat demişsiniz, biraz indirim yaparım demişsiniz. Bizde sıfırı zaten 3.000 lira demişiz.

Çok üzüldüm blokladığınız için, yemeden içmeden kesildim nolur kaldırın.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.