Şimdi Ara

SATILMIŞTIR-- Garantili Sıfır MSI 7870 OC

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
1
Favori
1.455
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Ekran Kartı #Ekran Kartı
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    --Dolar kuru artışından sonra kartların mağaza fiyatlarını lütfen kontrol ediniz. --- Benim fiyatlarım sabit--

MSI Ekran kartı sıfır hiç kullanılmamıştır. Tam model ismi MSI R7870-2GD5T/OC. İstanbul içi elden teslim yapılabilir.
    Penta bilgisayar garantilidir. Garanti belgesi mevcut.
    Takas ancak 5.1 ses sistemi ile olabilir.

SATILMIŞTIR-- Garantili Sıfır MSI 7870 OC

Kart hakkında ;

http://www.techpowerup.com/gpudb/b568/msi-hd-7870-oc.html

Kartın piyasası ;

http://www.exa.com.tr/msi/ekran_kartlari/msi_r78702gd5toc-334-21425.html
    http://www.webdenal.com/msi-msi-r7870-2gd5t-oc_627450.html
    http://www.kocpa.com/msi-r7870-2gd5t-oc-2-gb-256bit-gddr5-16x-pmu6430
    SATILDI

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sir Wilde -- 29 Aralık 2013; 22:19:04 >

• fiyat iyi, fazla durmaz. 1-2 haftaya elime nakit geçecek ama o zamana kadar satılır herhalde. neyse iyi satışlar biraderim.
  • kalicidegil K kullanıcısına yanıt
    hayirlisi olsun diyelim, tesekkur ederim.
  • Fiyatı biraz yüksek geldi vatan'daki kampanya yı göz önüne alıp suanki indirimin %8 olduğunu varsayarsak
    http://www.vatanbilgisayar.com/productdetails.aspx?I_ID=62929
  • DreamX kullanıcısına yanıt
    Vatanın saçma indirim politikası yüzünden istemeden de olsa ilanımı baltalamış oluyorsunuz. Bu öze fiyatlı üründe %8 indirim olması, bu fiyat üzerinden %25 indirim olacağı anlamına gelmiyor. Bilginiz olsun. Yani şu anki fiyatı 439 lira olan Asus 7870, asla %25 indirimle 365 lira olmayacak. Bu özel fiyatlı ürün dışında, benim sattığım kartın sıfır daha ucuzunu ya da aynı fiyata olanını bulursanız hediyem olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: murrade

Vatanın saçma indirim politikası yüzünden istemeden de olsa ilanımı baltalamış oluyorsunuz. Bu öze fiyatlı üründe %8 indirim olması, bu fiyat üzerinden %25 indirim olacağı anlamına gelmiyor. Bilginiz olsun. Yani şu anki fiyatı 439 lira olan Asus 7870, asla %25 indirimle 365 lira olmayacak. Bu özel fiyatlı ürün dışında, benim sattığım kartın sıfır daha ucuzunu ya da aynı fiyata olanını bulursanız hediyem olsun.

Tabi ki ilanını baltalamak gibi bir niyetim yok. Sadece alıcak arkadaşları bilgilendirmek amaçlı yapılan bir yorum senin sattığın kartın sıfır fiyatı şuan 6xx fiyatlarda yanılmıyorsam. Ama şuan kampanya olup böyle bir seçenek olduğunu da bilmesi gerekir alacak arkadaşların özel fiyat olduğunu %25 den faydalanmıyacağını gözden kaçırmışım. ama yine de iyi fiyat olduğunu düşünüyorum.

• http://www.vatanbilgisayar.com/productdetails.aspx?I_ID=62929 eminim elindeki karttan iyidir ayrıca 2. elden bizim insanımız ne anlıyor anlamış değilim. Bir ürün ne olursa olsun 2. ele geçtimi fiyatı düşer isterse hiç kullanılmamış olsun. Sıfırı ve asus markka olan 430 lirayken 2. eline aynı fiyatı istemek ( birileri burayı doldursun)..

Hiç kullanılmamış olması çok fazla birşey ifade etmiyor. Kutusu açılmışsa hiç kullanmadığını ıspatta edemezsin. El vicdan diyorum başkada birşey demiyorum. Kolay gelsin.
  • Ben de insanlar başkasının ilanını baltalamaktan ne keyif alıyor onu anlamıyorum. Gönderdiğin linkteki ürün özel fiyatlı sınırlı sayıda ürün, normal piyasa fiyatı değil. Stokta toplamda 21 adet kalmış ürüne göre ikinci el piyasası belirlenmesi gerekir diyen adama (o birileri burayı da doldursun) denir. Neye el vicdan diyorsun onu anlayamadım. Hatta senin de anlayıp anlamadığından şüphe ediyorum.

Sen nasıl bir mantıkla (varsa) beni ikinci el ürünü sıfır diye satmakla itham ediyorsun? Derdin sıkıntın nedir? Vatanla ortak mısın? Ya da can sıkıntısından mı? Kendini bilmeyenlerden misin? Sen kimsin?

Bir şeye de açıklama getireyim. Bizim insanımız ne anlıyor demişsin ya, ben de sana 54 ülkenin resmi dili olan İngilizce'yi konuşan insanların ne anladığını söyliyim, İngilizcede ikinci el kelimesi USED olarak kullanılır. USED Türkçe'de kullanılmış anlamına gelir. Başkaları da bizim anladığımız şekide anlıyor,sıfır yani kullanılmamış anlamına geliyor. Bir sen anlamıyorsun galiba.

• hocam polemiğe gerek yok, mesajları tek tek şikayet edin, ilanımı kirletiyor olarka yazarsanız hemen ilgilenirler. deyimi tabiri ile mezarcılar fiyatı düşürüp ürün almaya çalışır bu yöntemle, uğraşmaya deymez boşverin
    benim mesajımıda kalabalık yapmaması açısından şikayet edebilirsiniz.
  • Pm attım ilginize şimdiden teşekkürler
  • Cevaplandı, satışa devam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: murrade

Eğer arkadaşın 440tl ye gösterdiği ürün sizinkiyle aynı olsaydı ona hak verirdim. Ama başka kart indirime girdi diye fiyat değiştirecek haliniz yok. Zira piyasa fiyatlarını falan da ilana koymuşsunuz güzel olmuş bence. İyi satışlar

• rkursada R kullanıcısına yanıt
    İndirime girdi, birkaç gün içinde tükendi zaten. Teşekkür ederim
  • Hayırlı satışlar.Güzel kart ,güvenilir satıcı. sıfır olması ayrı bir güzel.
  • onoffon O kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim
  • tarafımca satın alınmıştır ve ödeme bugün gerçekleştirilecektir :D :D :D
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.