Şimdi Ara

Satılmıştır..corsair h60 sıvı soğutma

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
833
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar modifiye ederim diye almıştım ama uğraşamadım hiç bu şekliyle satışa çıkardım.

Pazarlık kesinlikle yok.Alıyorum diyen alsın.Özellikle sıvı soğutmadan anlayan biri olursa daha iyi olur. Sadece amd aparatı var üzerinde okadar.

Rad. Kaçırma falan yok.Pompada çalışıyor.Fanı yoktur resimdeki şekliyle gönderilecektir. Bu şekliyle takıp kullanamazsınız hortum ve sıvısını ayarlamanız lazım.

Net görünsün diye flaşla çektim. normalde okadar da kötü gözükmüyor

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi celalettin53 -- 3 Mart 2013; 22:32:13 >

• Hayirli satislar pm attim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrahray

Hayirli satislar pm attim.

Teşekkür ederim cevapladim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu sistemden havayı nasıl alacak alan arkadaş?sıvı soğutmadan anlayan arkadaşların almasını öncelik koşmuşsunuz ama o iş biraz zor gibi,sanırım ancak harici bir sıvı soğutma haznesinden alınması gerekir oda pompayı yorar kanaatindeyim hayırlı satışlar
  • Hocam sanal pazar imkanı sunarsanız soğutucuyu almak istiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: osmanefeozkan

Hocam sanal pazar imkanı sunarsanız soğutucuyu almak istiyorum

cevapladım
  • quote:

Orijinalden alıntı: TIRAZLI

bu sistemden havayı nasıl alacak alan arkadaş?sıvı soğutmadan anlayan arkadaşların almasını öncelik koşmuşsunuz ama o iş biraz zor gibi,sanırım ancak harici bir sıvı soğutma haznesinden alınması gerekir oda pompayı yorar kanaatindeyim hayırlı satışlar

hava almak kolay dediğiniz gibi rezervuar lazım bunun için borulardan birini kesip küçük boyutlu bir sıvı haznesinden yararlanıp hava alınabilir onun harici rezervuar cd rom için ayrılan yere yerleştirilirse pompada hiç bir yük oluşturmaz veya çok ince uclu enjektörler satılıyor onlarla boruyu delip hava alıp içeride içine tekrar sıvı ilave edilip boru sıcak silikon veya direk ısı uygulanıp eritilerek delik kapatılabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: osmanefeozkan

Hocam sanal pazar imkanı sunarsanız soğutucuyu almak istiyorum

"osmanefeozkan" arkadaşımıza satılmıştır...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.