Şimdi Ara

[SATILMIŞTIR] 130TL - Wacom Bamboo Fun Pen & Touch CTH-470S-EN Grafik Tablet

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
773
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Adana İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.
    Kutu içeriği eksiksizdir. Cihaz çok çok az kullanılmıştır fakat (eklediğim resimde de göreceğiniz üzere) sağ-alt köşede (tabi ki dokunmatik alanın dışında) sürtünmeden dolayı küçük bir çizik vardır. Fakat bu ürünün kozmetiğini herhangi bir şekilde etkilememektedir. Eğer kendinize uygun fiyatlı bir grafik tablet arıyorsanız sizi temin ederim bundan daha iyi bir ilanla karşılaşmayacaksınız. Bu cihaz Vatan Bilgisayar'da şu anda en ucuz 300TL'ye satın alacağınız bir üründür. Aynı zamanda cihazımın Vatan Bilgisayar'dan 23 Mart 2014 tarihine kadar garantisi vardır. Faturasını da birlikte yollayacağım. Kargo alıcıya aittir.

PTT Kargo ile kapıda ödemeli de yollayabilirim, isteyen için SanalPazar'da da ilan açabilirim.

Ürünün fiyatı 130TL'dir.

Sahibinden ilanı:http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-bilgisayar-cevre-birimleri-garantili-wacom-bamboo-fun-pen-and-touch-cth-470s-en-148408114/detay/

[SATILMIŞTIR] 130TL - Wacom Bamboo Fun Pen & Touch CTH-470S-EN Grafik Tablet [SATILMIŞTIR] 130TL - Wacom Bamboo Fun Pen & Touch CTH-470S-EN Grafik Tablet
     [SATILMIŞTIR] 130TL - Wacom Bamboo Fun Pen & Touch CTH-470S-EN Grafik Tablet

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TeamAnimus -- 27 Aralık 2013; 15:38:59 >

• cth 470k ile cth470s arasında ne fark var. ben bi fark göremedim öyle baktım hızlıca. bide sizdeki kalemde silgi özelliği var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi [__Zahid__] -- 22 Aralık 2013; 23:10:55 >
  • [__Zahid__] kullanıcısına yanıt
    Aynılarmış, halbuki ben bu model daha iyi diye biliyordum. Galiba başka bir modelle karıştırdım "K" versiyonunu. Kusura bakmayınız yanlış bilgi için.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TeamAnimus kullanıcısına yanıt
    S nin K dan farkı, S ile birlikte photoshop elements geliyomuş. fiyatı buyüzden daha yüksekmiş yanlış araştırmadıysam. size geldimi photoshop?
  • [__Zahid__] kullanıcısına yanıt
    Cd nin icerisinde photoshop değil de photoshop elements olabilir.

Edit: Yanında ücretsiz gelen yazılımlar; Adobe Photoshop Elements 8, Art Race 3.0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TeamAnimus -- 23 Aralık 2013; 9:15:39 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.