Şimdi Ara

Satılık Xbox 9.Nesil Wireless Gamepad 1 Günlük

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
4
Cevap
2
Favori
384
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    1
    1 Satılık Xbox 9.Nesil Wireless Gamepad 1 Günlük

Siyah 9.nesil Xbox wireless gamepad.Bugün almış olduğum konsolun içinden çıkmış olup sadece 1 gün hatta yarım gün kullanılmıştır.Konsol Almanya'dan Aralık ayında alınmış olduğu için 16.12.2023 olarak gözüküyor garantisi fakat konsol bugün jelatini açılmış olup kurulumu bugün yapılmıştır..Yurtdışından Elite kontrolcü sipariş ettiğim için satışta.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Fiyat : 1100 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Evet | 16 Aralık 2023 Satıldığı Şehir : İstanbul Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : Yurtiçi Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• Arkadaşla anlaştık günü belirledik herşey tamam.anlaştığımız gün arkadaşdan ses soluk yok sonrasında iyi niyetle yazdım dönmedi sonrasında sorunlar var şeklinde döndü.dedim insanlık hali size uyan günü söyleyin öyle yaparız.15-16 gün oldu bugün yazdım satmaktan vazgeçtiyseniz söyleyin beklemeyeyim sizi onada cevap vermedi.değişik bir satıcı
  • Pm e cvp donecektiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşla anlaştık günü belirledik herşey tamam.anlaştığımız gün arkadaşdan ses soluk yok sonrasında iyi niyetle yazdım dönmedi sonrasında sorunlar var şeklinde döndü.dedim insanlık hali size uyan günü söyleyin öyle yaparız.15-16 gün oldu bugün yazdım satmaktan vazgeçtiyseniz söyleyin beklemeyeyim sizi onada cevap vermedi.değişik bir satıcı

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.