Şimdi Ara

SATILIK XBOX 360 HALO 4 EDITION 320 GB 2 KOL 2 OYUN KULAKLIK HDMI OKUYUN LUTFEN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
262
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar XBOX 360 HALO 4 EDITION 320 GB KONSOLUMU SATIYORUM OZEL YAPIM 320 GB SLIM 2KOL OZEL YAPIM HALO 4 BUNDLE EDITION VE FIFA 13 OYUN + KULAKLIK VE HDMI ÜRÜN Ü ALALI BIR AY OLDU TEKNOSADAN GARANTILI 2 YIL FIYAT 900 TL INDIRIM OLABILIR LÜTFEN CİDDİ ALICILAR MESAJ ATSIN ARAMASIN BEN DONERIM YA NORMAL MESAJ YADA WHATSAAP TAN ATIN 534 733 39 37

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• quote:

Orijinalden alıntı: Yüzbaşı1453

Merhabalar XBOX 360 HALO 4 EDITION 320 GB KONSOLUMU SATIYORUM OZEL YAPIM 320 GB SLIM 2KOL OZEL YAPIM HALO 4 BUNDLE EDITION VE FIFA 13 OYUN + KULAKLIK VE HDMI ÜRÜN Ü ALALI BIR AY OLDU TEKNOSADAN GARANTILI 2 YIL FIYAT 900 TL INDIRIM OLABILIR LÜTFEN CİDDİ ALICILAR MESAJ ATSIN ARAMASIN BEN DONERIM YA NORMAL MESAJ YADA WHATSAAP TAN ATIN 534 733 39 37

arkadaşım,
    ürün sıfır mı yoksa sıfır ayarında mı?
    resim ekleyebilirsen satış yapman açısından çok iyi olur.
    birde takas düşünür müsün?(akıllı tel ile)
  • quote:

Orijinalden alıntı: RED LORD CHE

quote:

Merhabalar XBOX 360 HALO 4 EDITION 320 GB KONSOLUMU SATIYORUM OZEL YAPIM 320 GB SLIM 2KOL OZEL YAPIM HALO 4 BUNDLE EDITION VE FIFA 13 OYUN + KULAKLIK VE HDMI ÜRÜN Ü ALALI BIR AY OLDU TEKNOSADAN GARANTILI 2 YIL FIYAT 900 TL INDIRIM OLABILIR LÜTFEN CİDDİ ALICILAR MESAJ ATSIN ARAMASIN BEN DONERIM YA NORMAL MESAJ YADA WHATSAAP TAN ATIN 534 733 39 37

arkadaşım,

Telefonum s4 kardeşim eğer whatsaap varsa ver telefonu resimlerini atiyim ürün sıfır ayarinda 1 aylik daha toz bile yok üstünde 23 ay garantisi devam ediyor telefonum 534 733 39 37 mesaj at whatsaaap a ürünumun arkasindayim çok iyi bi model ve kumandasi zaten tekli fiyato 200 tl disarda ozel kumanda çünkü bunlar...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: RED LORD CHE

quote:

arkadaşım,

Telefonum s4 kardeşim eğer whatsaap varsa ver telefonu resimlerini atiyim ürün sıfır ayarinda 1 aylik daha toz bile yok üstünde 23 ay garantisi devam ediyor telefonum 534 733 39 37 mesaj at whatsaaap a ürünumun arkasindayim çok iyi bi model ve kumandasi zaten tekli fiyato 200 tl disarda ozel kumanda çünkü bunlar...

bir arkadaşım için düşünüyorduk,
    ama kendisi ps3 tercihinde bulundu,
    cevap için Teşekkür ederim.
    Hayırlı satışlar.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.