Şimdi Ara

satılık wow account

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
698
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba. Oynayacak zamanim olmadigindan yaklasik 5 aydır oynadıgım wow accountu satmak istiyorum.icinde bir adet lvl 60 undead mage var.zamaninda rank 11 gormustum ama 14 kısmet olmadi.. 2 tane epik ati var..uzerimdeki esyalarin cogu epic.herbalism ve alchemy 300 ve flask of supreme power yapabiliyor.serverda allylar tarafindan taninan bir chardir.(battlegroundlardan cikmazdim zamaninda )

char : Creativity
    realm : Haomarush

suanda belli bi fiyat belirlemedim 90YTL civari olabilir..ilgilenen veya sorusu olan arkadaslar ozel mesaj veya buraya cevap yazabilirler.

• fiyat bence müthiş uygun acc im olmasa direk alırdım
  • wallaha bu fiyata kacmaz bu acc ama ne kadar guvenilir olur bilmem tabi
  • quote:

Orjinalden alıntı: kabuto

wallaha bu fiyata kacmaz bu acc ama ne kadar guvenilir olur bilmem tabi

ilgilenen kişiler istanbul veya izmitten olursa elden verebilirim, bundan daha guvenilir bisey aklima gelmiyo.
  • ben zaten wow alcaktım bu yaz malum öss bitti diye başlıcaz arkadaşlarla aslında senin accountla başlayabilirimde biraz düşünim arkadaşlarla falan konusim dönecem ben sana pm den falan
  • pm attım cıddı sekılde cevabını beklıyorum arkadasım..
  • beyler kusura bakmaın account aynı seirde olammz dolaısyla kolaylık oldu bn yarın grşucem account u %99 alıcam arkadaştan:)
  • valla bızde anlasmıstık ama sana sattı herhalde.. neyse hayrını gor kardes gule gule kullan...
  • arkadaşlaryardımınızı bekliyorum en fazla 100 ytl olan bi account satın almam gerek çok ihtiyacım var yanlış bi nedenden dolayı lvl 60 charm gitti nolur yardım edin
  • pm
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.