Şimdi Ara

SATILIK uygun fiyatlı sıfır blok dağıtıcılar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
1
Favori
1.183
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • SES SİSTEMLERİ İÇİN UYGUN FİYATLI BLOK DAĞITICI

İki veya daha fazla amfili sistemlerde, aküden gelen güç kablosunu bölmeye yarayan dağıtıcıdır. Ayrıca dağıtıcıyı kullanarak tek kapasitörü hem mono hem de stereo amfiye bağlayabilirsiniz. Altyapı için işlevsel bir parçadır..

Sıfır kutusunda hiç açılmamış uygun fiyatlı blok dağıtıcı.. İki veya daha fazla amfili sistemlerde, aküden gelen güç kablosunu bölmeye yarayan dağıtıcıdır. Şaseye ve artıya olmak üzere 2adet kullanılabilir..

2awg giriş=>4awg 2adet çıkış
    4awg giriş=>8awg 4adet çıkış

Son indirim tane 30tl; çifti 50tl

Prof sistemciler, altyapıya önem verenler kaçırmasın.. Ticari satış değil..

SATILIK uygun fiyatlı sıfır blok dağıtıcılar
     SATILIK uygun fiyatlı sıfır blok dağıtıcılar SATILIK uygun fiyatlı sıfır blok dağıtıcılar SATILIK uygun fiyatlı sıfır blok dağıtıcılar SATILIK uygun fiyatlı sıfır blok dağıtıcılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi barishrocker -- 28 Şubat 2016; 12:17:36 >

• 2lilerden 2 tanesini kendi aracıma ayırdım. 4lülerden biri satıldı. Diğerleri günceldir..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni sistem kuran veya altyapıyı elden geçiren yok mu:) öneri konusunda da yardımcı olurum..

• Hayırlı cumalar olsun.. Sadece bugüne özel çifti 50tl.. Ticari satış değil, uyguna denk gelen ürünü sizin de kullanımınıza sunuyorum..

• Hayırlı cumalar kardeş. Aracımda şuan 1 mono amfi var ve yanına 1 sterio amfi ve kapasitör koymayı düşünüyorum. Kapasitör ve 2. amfi için 1 blok dağıtıcı yeter diye düşünüyordum, yoksa 2 blok dağıtıcımı gerek?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BaMeSo34

Hayırlı cumalar kardeş. Aracımda şuan 1 mono amfi var ve yanına 1 sterio amfi ve kapasitör koymayı düşünüyorum. Kapasitör ve 2. amfi için 1 blok dağıtıcı yeter diye düşünüyordum, yoksa 2 blok dağıtıcımı gerek?

Pm atıyorum

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.