Şimdi Ara

Satılık Twitch & Youtube İzleyici - Yorumcu Botu ! [ÖMÜR BOYU GARANTİLİ - TÜRKİYEDE İLK]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
2
Favori
397
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Eskişehir İlan Türü #Satılık Kondisyon #Sıfır
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    1
    1 Satılık Twitch & Youtube İzleyici - Yorumcu Botu ! [ÖMÜR BOYU GARANTİLİ - TÜRKİYEDE İLK]
    Kendi cracklemiş olduğum ve stabil çalışan TWITCH - YOUTUBE botları mevcuttur. Hiçbir şekilde bulamayacağınız bu programları ömür boyu garanti ile satmaktayım. (Bildiğiniz ünlü yayıncıların bir kaçına da ben tedarik ediyorum.)

Almadan önce kendi kanalınızda ücretsiz olarak test gerçekleştirebilirim.

TWITCH & Youtube botu : 120tl (isteğe göre 50 ila 300 anlık izleyici)

Yanında da yine kendi cracklediğim chatbotu hediye ediyorum. (istediğiniz text'i channelinizde konuşturabilme özelliği)

Video :

Yabancılara satış linkim :
    https://www.elitepvpers.com/forum/twitch-trading/4694352-twitch-youtube-viewbot-siktirgitaq-l-fastest-way-become-famous-streamer.html

İlgilenenler discord üzerinden de iletişime geçebilirler. Bahsedilen programlar ve iyi bir yayıncılık ile ünlü yayıncı hayatına merhaba diyin.

Discord: FkSociety#9654 (f ve s büyük)
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Fiyat : 120 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Eskişehir Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• Türk alıcılar için fiyat düşürüldü.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.