Şimdi Ara

SATILIK TRENDNET 14db PANEL ANTEN uygun fiyat TC deYoK

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
3.909
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Adana
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    Gecenyaz 20gun kadar wifi denemelerim için kullanıldı onun dısında hiç kullanılmadı çok başarılı ürün sipariş üzerine usa den getirtildi. ürünün kapsama mesafesi 8km dir oldukca yuksek zaten budeğerler yazıldıgı gibi test amaçlı kullandım için sorunsuzdur kendi kutusunda gonderilecektir turkiyede satısı yoktur trendnet markasını bilen bilir Adanadan elden teslim veya diğer illere karsı odemeli kargolama yapılabilir ürün Ntipi dişi konnektorludur 2 metre N to sma orjinal kablosu ve Kendi kutusuyla birlikte gönderilecektir
    .Düşündüğüm fiyat 90ytl kablosuz adsl modem ve routerlarınızla birlikte sorunsuz kullanabilirsiniz
    ] lutfen ciddi alıcılar PM atsınlar lütfen pazarlık yapmayalım turkıye şartlarında fiyat cok uygundur.Sac malzemeden üretilen markasız adi ürünlerden diildir kalitesi ve markası ortadadır bizzat denenmiştir. UrUN amerikan malıdır

14dBi Outdoor Directional Antenna

TRENDnet''s TEW-OA14DK Outdoor Directional Antenna provides long distance point-to-point connection for your wireless network. As an optional antenna for your IEEE 802.11b, 802.11b+, and 802.11g 2.4GHz wireless network equipment. You can install it outdoor for connecting networks up to 5 miles (8 Km) away, or install it in the building to blast through obstructions. Designed for wireless access point w/bridge, router with detachable antennas, & PCI adapters with detachable antennas, you can simply mount the antenna indoor on the ceiling, wall, or outdoor tower. Unleash the power of your wireless products with TRENDnet''s TEW-OA14DK antenna. Comes with the TEW-2000F N-Type Male to Reverse SMA Female 6 ft. (2M) connector cable and Bracket Kit. Will work with any brand with a Male Reverse SMA connector.

Features---------------------------------------------------
    Connectors 1 x N-Type
    Manufacturer TRENDnet
    Manufacturer Part Number TEW-OA14DK
    Dimensions 9.5" x 9.5" x 2.7"
    Standard Warranty 3 Year
    Antenna Range 5 Mile
    Manufacturer Website Address www.trendnet.com
    Product Name TEW-OA14DK Patch Antenna
    Weight 1.82 lb
    Frequency 2.4 GHz to 2.5 GHz
    Gain 14 dBi
    Product Type Patch Antenna
    Impedance 50 ohm

Tech Specs---------------------------------------------------------------------------------
    # Package Contents TEW-OA14DK Patch Antenna
    # TEW-2000F N-Type Male to Reverse SMA Female 6 ft. (2M) connector cable
    # Bracket Kit
    Manufacturer TRENDnet
    Standard Warranty 3 Year
    Connectors 1 x N-Type
    # Additional Information 3dB beamwidth / H-plane
    # 3dB beamwidth / E-plane
    # Connector Lead Cable: RG-58/u, 27cm (10.6)
    # Connector Lead Cable: RG-58/u
    # Lightning Protection: DC ground
    # Radome color: Gray-white
    # Radome material: ABS/UV resistant,Fire retardant
    # Housing material: Galvanized Steel,Fire retardant
    # Humidity: 100% @ 25 C (77 F)
    Parts Warranty/Labor 3 Year
    Manufacturer Part Number TEW-OA14DK
    Dimensions 9.5" x 9.5" x 2.7"
    Manufacturer Website Address www.trendnet.com
    Antenna Range 5 Mile
    Shipping Dimensions 5.75" Height x 11" Width x 12.5" Depth
    Temperature -22 F (-30 C) to 176 F (80 C)
    Frequency 2.4 GHz to 2.5 GHz
    # Compatibility Will work with any brand with a Male Reverse SMA connector
    Weight 1.82 lb
    Humidity 100%
    Certifications & Standards

IEEE:
    # IEEE 802.11b
    # IEEE 802.11b+
    # IEEE 802.11g

Shipping Weight 5.2 lb
    Gain 14 dBi
    Impedance 50 ohm
    Product Name TEW-OA14DK Patch Antenna
    Polarization Linear Vertical
    Beamwidth 30 Horizontal Plane
    30 E-Plane
    Front to Back Ratio 15 dB
    Product Type Patch Antenna
    Survival Wind Speed 112 M/h
    VSWR 1.4:1
    Cable Length 10.63 "

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yus01 -- 19 Ocak 2009; 9:43:23 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• pm attım
  • cevapladım

• pm...
  • cevaplandı

• Güzel bir cihaza benziyor.Apartmanlar için ideal bence.
  • Trendnet gerçekten kaliteli bir marka. ürünün omni directional 7dBi'lik antenini kullanıyorum. benzer antenlerin (datron, ve şaşırtıcı bir şekilde USRobotics) 2sinyal çektiği hotspot'a 4 sinyal ile bağlanıyorum...

Ürünün fiyatı Directional Trendnet'e göre çok uygun. bir adet daha satın alınıp mesafe tanımaksızın wireless bağlantı kurulabilir...

Hayırlı satışlar.
  • bildiğim kadarı ile 8km için bundan 2 adet olması lazım

yani modemi kuvvetlendirebiliriz fakat alıcıyıda kuvvetlendirmemiz lazım diye biliyorum bu konuda bir onerinizvar mı ....
  • quote:

Orjinalden alıntı: ozgurozane

bir adet daha satın alınıp mesafe tanımaksızın wireless bağlantı kurulabilir...

ya okumadın ya da gözünden kaçtı... gerekli açıklamada bulunmuştum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozgurozane -- 25 Kasım 2008; 20:51:29 >
  • Arkadaşlar biz bu aleti modeme takarsak eğer tüm binaya internet verebilirmiyiz
    Yoksa bu cihaz noktadan noktaya aktarımlar içinmi kullanılıyor resimde öyle gözüküyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: ozgurozane

Trendnet gerçekten kaliteli bir marka. ürünün omni directional 7dBi'lik antenini kullanıyorum. benzer antenlerin (datron, ve şaşırtıcı bir şekilde USRobotics) 2sinyal çektiği hotspot'a 4 sinyal ile bağlanıyorum...

Ürünün fiyatı Directional Trendnet'e göre çok uygun. bir adet daha satın alınıp mesafe tanımaksızın wireless bağlantı kurulabilir...

Hayırlı satışlar.

Teşekkur ediyorum iyi dilekleriniz için Gercekten URunun fiyatı Çok uygun

quote:

Orjinalden alıntı: utopiautopia

bildiğim kadarı ile 8km için bundan 2 adet olması lazım

yani modemi kuvvetlendirebiliriz fakat alıcıyıda kuvvetlendirmemiz lazım diye biliyorum bu konuda bir onerinizvar mı ....

Siz aklınızdaki sistemi ayrıntılarıyla belirtin yardımcı olmaya çalışırım .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yus01 -- 27 Kasım 2008; 16:52:28 >

• bu anten sadece dış ortamlarda kullanılan bir antendir panel anten veya yönlü anten diyede adı geçer daha çok noktadan noktaya kullanımlar için idealdir 8 km bağlantı için 2 adet kullanılması birebir görüş olması ve kullanılan accespoint veya router ın mw değerinin yüksek olması şarttır herhangi bir alıcıya takıldığında pencere önüne koyulduğunda ne tarafa antenin yönünü çevirirseniz o taraftaki ap leri yani modemleri görürsünüz 360 derece yayın almaz ommi ler gibi ama güzel bir anten saygılar
  • acıklayıcı olmus

• bu antenlerin en büyük sorunu kablosunun 2 mt. olması.ben bu yüzden kullanamamıştım...Kablo çözümü var ise güzel bir alettir.tavsiye ederim..bendeki 1.5 km görüş alanına sahipti.arkadaşın dediği gibi anten karşısındaki vericileri görüyor...

iyi satışlar arkadaşım..
  • teşekurler

• ben yurtdisindan 12 dbi olan baska bir marka aldim. modemime taktim, sinyal gucu artti. hayirli satislar.
  • pm
  • pm attım
  • Etrafımdaki bir wireless'e bağlanmak için bu ürünün kablosunu kablosuz modeme takıcam ve aletide açık bi yere takıcam, bağlantıyı kurucam.Doğru mu anlamışım?
  • Ürün güzel ama 1 tane olunca karşılıklı veri alışverişi yapılamaz. Yani verici olarak kullanırsanız, aynı özelliklerde bir de alıcınız olması şart. Yoksa verim alamazsınız.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.