Şimdi Ara

SATILIK- Travis / Bob Dylan / Efes One Love Konserlerine Biletler

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
1
Favori
1.520
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    İlgili konserlere ait bilet elimde mevcuttur, arkadaşın gazıyla aldım ama şu an gidesim yok.Aldığım fiyattan satmayacağım ama standart fiyatın altına vereceğim dolayısıyla ilgilenmeyen bu duyuruyu görmezden gelebilir.

Travis 3 adet, Bob 3 adet, One Love 1. ve 2. gün 1 adet bilet.

Buradan mesajla ulaşabilirsiniz.

Travis - Bob Dylan - One Love biletleri 100 tl

• Iki adet travis biletine talibim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 10 TL olduğu için aldın aldın biletleri şimdi çakallık yapıp millete kakalamaya çalışıyorsun hahah elinde patlasın da göreyim, soma için 10 liraya çektiler bütün konser biletlerini ne kadar apaçi kopuk varsa şimdi one love'u basacak gidemediğim iyi oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ressam -- 7 Haziran 2014; 19:56:49 >
  • Birey olarak kendini tatmin etti isen ne mutlu ki bunu sağlayacak bir mesaj yazmışım.
  • Halisguven H kullanıcısına yanıt
    Selam,
    Elimde 1 adet Travis kaldı.Henüz isteyenler oldu ancak rezerve talebi gelmedi.Özel mesaj atarsan iletişim bilgimi iletebilirim.

Teşekkürler
  • Tekrar selam,
    Travis biletlerinin sonuncusu @Halisguven 'e rezerve edildi.
    Elimde 1 adet one love, 1 adet bob dylan bileti kalmıştır, almak isteyenler ulaşabilir.
  • arkadaşının gazıyla almışmış, adam gibi söyle işte 10 liralık bileti 100 liraya karaborsa yapmak için aldım diye. ama nerdeee. soma için müzik değil soma için karaborsa olmuş bu.
  • şu 10 tl olayı nedir biri açıklayabilir mi heralde her kategori o fiyata değildi.
  • Açıklim, bu festivallerin plan ve bilet satışları süresi içerisinde Soma'daki felaket meydana geldi ve organizatorler 10TL'den başlayıp bazı konserlerde 500TL'ye varan bilet satışını aktif etti.En üst düzey ücreti ödeyen sanırım özel bir kısım varsa orada bulunabiliyordu, belki bu da yoktur her neyse tüm biletler aşağı yukarı aynı oldu.10TL alan da 90TL'ye alan da aynı yerde konseri izleyecek.Bu ücretlerin bir kısmı da Soma'ya yardım bütçesi olarak iletilecek.Konsept bildiğim kadarıyla böyle.Bende yukarıda yazdığım gibi gidecektim ancak arkadaşım gelmeyeceğini söyledi ben de tek gideceğime satayım dedim ve satışa çıkardım.

İsteyen alır, isteyen almaz boş laf kalabalığı yapmak istiyorsanız da keyfiniz bilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mberks

Açıklim, bu festivallerin plan ve bilet satışları süresi içerisinde Soma'daki felaket meydana geldi ve organizatorler 10TL'den başlayıp bazı konserlerde 500TL'ye varan bilet satışını aktif etti.En üst düzey ücreti ödeyen sanırım özel bir kısım varsa orada bulunabiliyordu, belki bu da yoktur her neyse tüm biletler aşağı yukarı aynı oldu.10TL alan da 90TL'ye alan da aynı yerde konseri izleyecek.Bu ücretlerin bir kısmı da Soma'ya yardım bütçesi olarak iletilecek.Konsept bildiğim kadarıyla böyle.Bende yukarıda yazdığım gibi gidecektim ancak arkadaşım gelmeyeceğini söyledi ben de tek gideceğime satayım dedim ve satışa çıkardım.

İsteyen alır, isteyen almaz boş laf kalabalığı yapmak istiyorsanız da keyfiniz bilir.

kaldı mı one love

• Tekrardan selamlar,
    One Love bileti qwerty0909'a, Travis bileti de başka bir arkadaşa teslim edilmiştir.

Elimde sadece 1 adet Bob Dylan bileti kalmıştır, ilgilenenler mesaj ile ulaşabilir.

İlginiz için teşekkür ederim.
  • mberks M kullanıcısına yanıt
    travis için bilet yok mu yani ?
  • mberks M kullanıcısına yanıt
    dostum merhaba, one love biletleri duruyor mu?
  • Selamlar,
    Biletlerin hepsi tükenmiştir.

İlginize teşekkür eder, iyi eğlenceler dilerim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.