Şimdi Ara

SATILIK-TR'de TEK-BRERA 2.2 SELESPEED

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
1.464
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ben de denk geldim bugun bu ilana arabaya bir defa daha asik oldum mukemmel aracmis ciktigi yillarda bu arabayi surdugumu dusunemiyorum. . Icimdeki 4c aski baskin cikmasa bu arac icin zorlardim durumumu. .
  • Onun çıkışı 1 sene daha ertelendi,2014 sonuna doğru.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ege393

Onun çıkışı 1 sene daha ertelendi,2014 sonuna doğru.

o konuda da kesin bir bilgi yok henüz. . abd çıkışı 2014 e kaldı diyorlar ama avrupa pazarına ilişkin bir daha ertelendi açıklaması henüz yapılmadı. . şu an için 2013 ortaları deniyor yani bir seneden bikaç ay fazla var denebilir para biriktirmek için didincem artık. . heralde cenevre fuarında ayrıntılı ve kesin açıklamalar gelir diye tahmin ediyorum. .
  • fiyat ne kadar olacakmış ki?
  • Türkiye'de muhtemelen 60.000€ civarı olur.
  • quote:

Türkiye'de muhtemelen 60.000€ civarı olur.

Belki otv yi dusururler de seneye soyle 50000 euro civarina duser :)
  • :)Ötv artar da düşmez.1600 cc üzeri vergiler arttı fakat hybridlerin vergisi düşmedi,önce onu düşürmeleri gerekir.
  • quote:

:)Ötv artar da düşmez.1600 cc üzeri vergiler arttı fakat hybridlerin vergisi düşmedi,önce onu düşürmeleri gerekir.

eski haline döndürmek için çalışmalar yapılıyormuş . . güyaa. . duy da inanma ülkesiyiz ama umutluyum ne diyim. .
  • 50000 olmaz 4c benim okuduğum fiyatlar hep daha düşük...
  • quote:

Orijinalden alıntı: cool2hate

50000 olmaz 4c benim okuduğum fiyatlar hep daha düşük...

42000 euro civari deniyor ama bunda sadece %20 lik vergi var . . Hic bir ulkede bizdeki gibi kdv li fiyat uzerinden % 80 otv yok 1.8 lik motora. .
  • 50-60bin euro olursa öpün başınıza koyun.1800 cc mercedes c 200'ü örnek alırsak almanyada 36000 € güzel ülkemde 66000 €.Adamlarda ötv yok.
    Mac3560'ın dediği gibi 42000€ ''avrupa'' satış fiyatı.Bu rakamdan onların %19 vergisini çıkarıp,%18 kdv koyalım üzerine kdv li rakamın %80'ini daha ötv olarak ekleyelim ;sonuç 75000 euro:)
  • quote:

50-60bin euro olursa öpün başınıza koyun.1800 cc mercedes c 200'ü örnek alırsak almanyada 36000 € güzel ülkemde 66000 €.Adamlarda ötv yok.
    Mac3560'ın dediği gibi 42000€ ''avrupa'' satış fiyatı.Bu rakamdan onların %19 vergisini çıkarıp,%18 kdv koyalım üzerine kdv li rakamın %80'ini daha ötv olarak ekleyelim ;sonuç 75000 euro:)

işte bu yüzden tek umudum ötv deki artışın geri alınması. . belki eski oranların bile altına çekerler kim bilir

• zaten benim beklediğim minimum fiyat da 70-80 civarı. 50000 euroya nerede alıyosunuz türkiye'de 4c'yi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AlCaDrAs

zaten benim beklediğim minimum fiyat da 70-80 civarı. 50000 euroya nerede alıyosunuz türkiye'de 4c'yi.

Brera da zamanında 76000 eurodan satılmış 4c de 70000 olabilir . . spider da artık 80000 euroyu geçer ozaman. . bu durumda da z4 fiyatıyla ön plana çıkar . .
  • Maddı durumum elverse ilandakı aracı gözüm kapalı alır mezara kadar benımle giderdi
  • Arkadaşlar, 4C için fiyatın şu anki vergi dilimi ile 50-60 arası olacağını söyledi Alfa Bayisi. Türkiye'de iyi bir satış elde etmeyi bekliyorlarmış. Hatta adam, Türkiye'ye gelen baz fiyat Avrupanın en ucuz fiyatı, yani İtalya'daki baz fiyat buradan daha yüksek dedi, bir kaç liste fiyatı gösterdi bana.

Genel müdür, "toplantılarda edindiğim izlenim, 55 000€ geçmeyeceği yönündeydi dedi. Bir de 2013 yazına girmeden satışa çıkar, baharın ilk aylarında önsiparişe açarız dedi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Endyru

Arkadaşlar, 4C için fiyatın şu anki vergi dilimi ile 50-60 arası olacağını söyledi Alfa Bayisi. Türkiye'de iyi bir satış elde etmeyi bekliyorlarmış. Hatta adam, Türkiye'ye gelen baz fiyat Avrupanın en ucuz fiyatı, yani İtalya'daki baz fiyat buradan daha yüksek dedi, bir kaç liste fiyatı gösterdi bana.

Genel müdür, "toplantılarda edindiğim izlenim, 55 000€ geçmeyeceği yönündeydi dedi. Bir de 2013 yazına girmeden satışa çıkar, baharın ilk aylarında önsiparişe açarız dedi.

%80 lik vergi varken mecburlar bence boyle satmaya . Seneye kadar azaltsalar su otv denen sacmaligi. . Spiderla ilgili bir bilgi verdiler mi acaba?? Bahsi gecti mi??
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.