Şimdi Ara

Satılık Taş Gibi Komple Sistem(Bol çekirdekli,Kaçıran üzülür)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
610
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar öğretmenden temiz:)Görev yerim değiştiği ve bana angarya olduğu için bir zamanlar özene bezene kurduğum sistemi satmak istiyorum.

Sistem:

İşlemci: Q6600

Anakart:Asus P5Q Pro

Ram: XTeam Extreeme 1066 Mhz 2X2gb (4gb) ram 5-5-5-12 (yuksek oc kapasiteli)

Ekran kartı:Sapphire 5570 aslında sistemde 4870 takılıydı ama bozuldu.Belki de bozuk değildi hiç uğraşmadan yeni ekran kartı aldım taktım.4870'i de gönderecem alana

Hdd:Seagate 500gb 7200.11

Monitör:Acer X233h 23" LCD 1920X1080

Kasa:Enermax Uber Chakra Big Tower (İçi yayla gibi esiyor)

Güç kaynağı: Enermax 620 Watt Modüler

Soğutucu:Thermaltake Big TYphoon

Sistemin yanında Skystar 2.8 Tv kartı bir adet bozuk 4870 Ekran kartı
    Logitech Kablosuz Kalvye Mouse+Webcam vereceğim.Artık akrgo için hazırladığım kutunun içine Pc ile ilgili elimde ıvır zıvır ne varsa dolduracağım.Hafıza kartları kart okuyucular.Flight Simulatör oynamak için aldığım Joystick vs.İstediğm fiyat 850 TL.Bana peşin para yerine bu miktarda bir laptop alabilirsiniz.Böylece taksitli almış olursunuz.

Ciddi ilgilenen arkadaşlara sistemin resmini yollayabilirim.Herkese iyi forumlar.

tEL: 5335125977

http://imageshack.us/photo/my-images/197/sam0886.JPG/

http://imageshack.us/photo/my-images/22/sam0884d.jpg/
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ufuks -- 17 Mayıs 2013; 14:28:00 >

• Malesef ki öğrenciyim. Çalışıyor olsam şimdiye kargoya bile verdirmiştim :)
    Alana şimdiden hayırlı olsun ancak sormak istediğim bişey var ki çok kişi soracaktır ?
    Monitörü klavye mause'yi istemiyorum diyen olursa sadece kasa olarak satış yapıyor musunuz ?
  • laptopla takas düşünürseniz pm
  • Arkadaşlar taşınmaz zorunda olduğum için bu kocaman bilgisayarı taşımak istemiyorum o nedenle tek tek satışım olmayacaktır.Amacım bunu satıp sadece internete girip ıvız zıvır yazılı sorularını vs hazırlayabileceğim tabi bu bilgisayarın değerini öldürmeden bi laptop almak.İlgilenenlere çok teşekkür.Parça satışını ancak monitörü ayrı tutarak yapabilirim o da fiyata 100 lira yansır.750 yapabilirim.
  • ufuk naber hatırladınmı beni
  • Hatırlamam mı?Hey gidi hey
  • 1 Adet pm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi diemcizone -- 20 Mayıs 2013; 20:38:28 >
  • Bol Çekirdekli :) için yayla gibi esen bir kasa :)) Güldürdün beni sabah sabah :D Hayırlı Satışlar Hocam..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.