Şimdi Ara

!!! SATILIK !!! TAKASLIK !!! Sound Blaster ZX Ses Kartı !!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
2
Favori
2.367
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    SATILIK
    --------------------------------------------------------------------------------------------

Creative Sound Blaster Zx Ses Kartı (Kutu ve optic kablo mevcut)
    Ürünün 2. Sahibiyim 3ay civarı kullandım ciddi derecede başarılı bir ses kartı gamer ekipmanlarımı dağıttığım için ihtiyaç fazlasıdır

Fiyat: 375tl

!!! SATILIK !!! TAKASLIK !!! Sound Blaster ZX Ses Kartı !!!!!! SATILIK !!! TAKASLIK !!! Sound Blaster ZX Ses Kartı !!!

--------------------------------------------------------------------------------------------
    Takas:
    2x8gb Trident Z RGB ram
    z170-z270-z370 anakart
    6600k - 6700k - 7600k - 7700k - 8600k -8700k işlemci
    480-500gb ssd

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi doktorum60 -- 18 Kasım 2017; 22:17:36 >

• Hocam Razer'e geçme derim...Lanet olsun, 3 aydır beni oyalıyorlar.
    Türkiye garantili ürün arızalandı, o da kulaklık süngerleri açılmaya başladı ve oyun içinde kablo sallanınca kopmalar yaşama başladım. Headset ile birleştiği dip kısmında temassızlık vardı sanırım. Tamir ederler ümidi ile yolladım, kulaklığı geri yollayıp (Kutu içinde haşat olmuş bir kulaklık geldi, iade yapacakları için önemsemedim.) İADESİ uygundur fişi verdiler. Ürünü aldığınız mağazaya götürüp evrakla birlikte teslim edin dediler.
    Şimdi ikiside sahip çıkmıyor ürüne, Altunextra; iade başlatın demişler ama ürüne sahip çıkmıyorlar kabul etmiyorlar diyor, teknik servis; evrak yeterli iade işlemini başlatabilirler diyor. Onlar beni size yönlendiryor sahip çıkmadığınızı söylüyorlar diyorum, tamam biz mağaza ile görüşüp iade edeceğiz diyorlar, küfredicem ama anlamışsınızdır o, kıymetli muhterem çocuklar aralarında beni paslaşıp resmen oyalıyorlar.
    En sonunda lanet olsun haram zıkkım olsun dedim.
    Ha bu arada RAZER'e de durumu izah ettim mail attım vs, en son mailerinde verdikleri cevap bizim uluslar arası satışımız yok, bu size ürünü temin eden mağazanın sorumluğu dediler kısacası.

Bulaşma kardeşim, forumda okumuştum ARALGAME sallıyor ilgilenmiyor vs diye, haklıllarmış dinlemeyip aldım şimdi lanet olsun diyorum.
    Asus'ta Logitech'te bir çok kez sorun yaşadım, ama tıkır tıkır tüm problemlerimi çözdüler. Arkadaşımın Logitech Mause arızalandı, yenisi ellerinde yoktu Hollanda'dan Türkçe bilen müşteri temsilcisi aradı, 3 günde uçak kargo ile daha pahallı olan modeli yolladılar ağzım açık kaldı, yine dedim lanet olsun bu yavşaklara...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tarikkeskin -- 13 Haziran 2017; 4:56:9 >

• ii satışlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatih_ata -- 3 Ağustos 2017; 0:28:31 >
  • Merhaba hocam kulaklık son oluru ile pm atarmısınız ve fotoğraflarını
  • aynı ses kartından kullanıyorum gercekten basarılı , sadece ses acma kapama ve de kulaklık girislerinin oldugu modülü satmak isterseniz bana bir fiyat verebilirmisiniz ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.