Şimdi Ara

SATILIK TAKASLIK LOGITECH Z5500 580 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
779
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Başlıktada belirttiğim gibi efsane ses sistemi Logitech Z5500'ü hanım evde istemediğinden üzülerek satıyorum.

Ses sistemi apartmanda kullanıldığı için çok yüksek ayarlarda kullanıl(a)mamıştır.

Uzaktan kumandasında ve kontrol panelinde herhangi bir sorun bulunmamaktadır.

Sistemin artılarında herhangi bir vuruk ya da ezik yoktur.(Zaten alındığından beri orta hoparlör hariç neredeyse hiç kullanılmadılar)

Sistemde kusur diye nitelendirilebilecek tek şey orta hoparlörün ayağı evlenirken taşınma esnasında kırıldı ve bir kenarda duruyor.

Sistemin subwoofer kısmında herhangi bir sorun sıkıntı bulunmamaktadır.Dediğim gibi apartmanda kullanıldığından sistemin hakkını hiçbir zaman veremedim maalesef...

İstanbul Sarıyer'deyim...Yakın bölgelere elden teslim ederim.İstanbul dışına ise kargo alıcıya aittir.

Satış fiyatı olarak ise 580 TL belirledim.Ürünü alana optik kablo hediye edeceğim.
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
     SATILIK TAKASLIK LOGITECH Z5500 580 TL SATILIK TAKASLIK LOGITECH Z5500 580 TL SATILIK TAKASLIK LOGITECH Z5500 580 TL SATILIK TAKASLIK LOGITECH Z5500 580 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BAYOKAN84 -- 27 Ocak 2015; 23:37:44 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Üstad tamam sistem efsane de , z906 bu fiyata satılıyor iken 600 komik olmuş :) Vay be duygulandım ama z5500 ü görünce. 5 sene falan önce bir mağazada 375 tl ye satılmıştı yetişememiştim. Sonra çok üzüldüm ./
  • Z906 daha yeni ama güç olarak daha Zayıf bu sisteme göre...Herşeyden öte subwooferi hem boyut olarak hemde güç olarak Zayıf kalıyor...ayrıca z906nın ses karakteristiği de beğenilmiyor...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• z906 nın kabinleri daha küçük olduğu için bass derinliği daha az
    misal:
    z906 ----1khz++++++
    z5500 ------ 1khz++++
  • z906 isterse 300 400 tl olsun z5500 cihaz iyi durumda olduğu sürece 500 ila 800 tl eder bu durum 2 3 yıl geçse dahi değişmeyecektir hayırlı satışlar
  • z5500 efsanedir
  • Takas olarak ne düşünüyorsun hocam
  • tespihh10 kullanıcısına yanıt
    Belli birşey yok aklımda... Bilgisayar parçası telefon vs herseyvolabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: cihanakyollu

z906 isterse 300 400 tl olsun z5500 cihaz iyi durumda olduğu sürece 500 ila 800 tl eder bu durum 2 3 yıl geçse dahi değişmeyecektir hayırlı satışlar

800 eder :) 800 e var alıcaksan kapalı kutu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.