Şimdi Ara

Satılık Syma X11

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
1.258
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba elimde 2-3 Syma X11 quadcopter var 2 tane sipariş vermiştim birtanesi geldiği gibi arkadaşım istemesi üzerine sattım.Bu elimdeki geç geldi ne olursa olsun satmam kalsın arada uçururum dedim fakat ben hevesimi patronumun syma x5c si ile yeterince almışım zamannda o yüzden öylece duruyor kutusu herşeyi ile...
    Elden havalandırıp balkonun dışında biraz uçurup yine elime iniş yaptım yere değmedi denebilir ;) Renk kırmızıdır.

Çeşitli yerlerden ürün bulunup linkini verebilirim ama zaten bu tür aletleri araştıran bulmasınıda bilir gelir güvenmediği sitelerden almayacak olsada fiyat öldürmek için koyar buraya ben linkte koymuyorum fiyatta vermiyprum gerçekten almak isteyen mesaj yoluyla ulaşabilir para önceden verilsede kesinlikle kargoyla göndermiyorum alıcak kişiye havada teslim edilecektir.İstanbul anadolu yakasında olması yeterli istediği ortak biyerde buluşup vericeğim ilgilenen arkadaşlar tekliflerini sunabilir yurtdışı fiyatını ve bekleme süresini hesaba katarak düzgün bir fiyat verirseniz alabilirsiniz.İhtiyaç dahilinde satmıyorum sadece öylece yatıp kalmasın istiyorum.Hobi ye gönül veren elbet değerinide bilir başlangıç olur daha sonrasında inşallah inspire a kadar yada daha iyisine ulaşır...

Satılık Syma X11

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.