Şimdi Ara

satılık sultan papağanı ve kafesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
983
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba ilgilenemedigim ve eşimin istememesinden dolayı papaganimi ve kafesini satıyorum sahibinden.com uzerinden soranlara 200tl fiyat veriyorum sadece DH ye ozel kafes dahil 150tl ye birakiyorum. Resimlerii icin

http://www.sahibinden.com/ilan/hayvanlar-alemi-evcil-hayvanlar-kus-sultan-papagani-plus-dev-kafesi-141988633/detay/

Gelip evimden teslim.alabilirsiniz istanbul sultangazi den

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Evcil hayvan ücretsiz sahiplendirilcek ve aşı mama yem üçreti istenmeyecektir

• quote:

Orijinalden alıntı: otostopçu

Evcil hayvan ücretsiz sahiplendirilcek ve aşı mama yem üçreti istenmeyecektir

Sahibinden.com kurallarını bilmiyorsun

• quote:

Orijinalden alıntı: otostopçu

Evcil hayvan ücretsiz sahiplendirilcek ve aşı mama yem üçreti istenmeyecektir

o siteye ilan verebilmek için o şekilde yazmak zorunda . istenen fiyata o kafes alınmıyoken arkadaş papağanla birlikte veriyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eski acik -- 31 Ekim 2013; 18:28:19 >
  • Satış sona ermiştir

• eşinizi ikna mı ettiniz yoksa satıldı mı?
  • Yok satış sahibinden üzerinden devam.ediyor sadece buraya özel 150tl indirimli.fiyat sona erdi

• Eşimden simdilik daha.küçük bir kafes.ve.kucuk bir kuş icin izin koparabildim:) hint bülbülü besleyecem büyük bir eve taşınınca jako papağanı alma sözü verdi bakalim.ne.olcak:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enes122 -- 1 Kasım 2013; 13:56:12 >
  • benim kız arkadaımda cok kızıyor pislik oluyor ama kuş sevgiside farklı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.