Şimdi Ara

Satılık Snapdragon'lu Note 10 (Plus Değil)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
1
Favori
417
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Samsung Model #Galaxy Note 10 Kondisyon #Kullanılmış
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    1
    1 Satılık Snapdragon'lu Note 10 (Plus Değil)
    - İphone'dan Samsung'a geçtim alışamadığım cihazı tekrar apple'a dönmek üzere satıyorum.
    - Cihaz Kore Çin Brezilya bölgesi için üretilen Global versiyon Çift Hatlı Snapdragon 855'li modeldir. Çeviri dil sorunu vs yoktur. Tam Türkçe menü türkiye cihazlarından farksız (Global Versiyon)
    - Model Numarası N9700. Beyaz Renk Herhangi bir problemi olmayan cihazımı satıyorum.
    - Düz Note 10'dur Plus değildir.
    - Çift Hattın ikisi de Server ile imei kaydı yapılmıştır. 5 aydır bu şekilde sorunsuz kullanılmaktadır. BTK'da kayıtlı görünmektedir. 2 hattım var ikisi de cihazımda takılı sorunsuz bir şekilde kullanmaktayım. Fiyat 5400 tl elden alışveriş tercihimdir.
    - Ciddi düşünenlere fotoğraf gönderirim. Cihazımı İstanbul içinde ortak noktadan görüp test edebilirsiniz.
    - Kredi kartı kullanmak isteyenlere elden nakit farkını öderim kredi kartıyla bana iphone 11 alabilir.
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Fiyat : 5400 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : İstanbul Kargo Ücreti : Gönderici Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• keşke plus olaydı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.