Şimdi Ara

Satılık Sıfır Logitech G633 Gaming Kulaklık

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
682
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Balıkesir İlan Türü #Satılık Kondisyon #Sıfır
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    Arkadaşlar Merhaba,

Elimde amazon.com'dan alınma Logitech G633 kablolu gaming kulaklık bulunmakta. Amblajı dahi açılmamıştır. 1 yıl Türkiye garantilidir.

Türkiye fiyatları bellidir.https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_log%C4%B1tech-g633-artemis-spectrum-7-1-rgb-oyuncu-kulakl%C4%B1%C4%9F%C4%B1-1155737.html?rbtc=%7C%7C%7C%7Cp%7C%7C&gclid=EAIaIQobChMI5L6O1rqx4wIViNOyCh0-LgDgEAYYBSABEgKaovD_BwE&gclsrc=aw.ds

Her ile kargolanır. Kapora alınıp İstanbul elden teslim edilebilir. Referanslarımız bellidir.

Fiyat:500 TL

• hezarfen07 kullanıcısına yanıt
    Urun kaldirilmis. Varsa link atin fiyati guncelleyeyim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

575 e geliyor ben kaca koymusum 500

• berker243 kullanıcısına yanıt
    sıfır alındığı takdirde fatura kendi üzerime olur, icabında gider gösteririm. kredi kartına taksit yapar rahat öderim ve en az 2 yıl garantili olur.
    sizin üründe fatura sizin üzerinize olduğu için değişim gibi durumlarda sıkıntı olabilir, ödemeyi nakit yapmak zorundayız ve garanti 1 yıl.
    bu durumda siz olsanız 75 TL için kendi ürününüzü tercih eder misiniz?

NOT: Daha dün forumdan 400 TL ye G933 aldım :)
    garantisi yoktu belki ama G933'dü
    Senin yorumlarin konuyu kirletmekten baska ne ise yariyor kardesim? Fiyati dusurecek kendi yan hesaptan alacak. Forum sizin gibi firsatcilar yuzunden olucu forumu olarak anilmaya basladi.

Lutfen daha fazla konumu kirletme. Isteyen istedigi yerden alir. Ben iyi niyet gosteriyorum pahali ise fiyatini dusureyim diye adamin yaptigina bakar misin, ayip.

• Ayıp olan ne kardeş? Bence adam haklı ve eleştirisini dile getiriyor. Aslında sana faydası var ama sen tahammül dahi edemiyorsun.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.