Şimdi Ara

SATILIK SIFIR GTX 1080 ve 1070 EKRAN KARTLARI (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
5
Favori
2.728
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • e mesela ben zotac ın 1070 modeli var onu istiyorum. nasıl olacakki bu alışveriş. ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nerzhul80

e mesela ben zotac ın 1070 modeli var onu istiyorum. nasıl olacakki bu alışveriş. ?

Hocam şuan sadece 1080 kartlar geitiryorum 1080 istediğinizi varsayarsak. Evga ürünleri için sadece rezervasyon yaptırıyorsunuz ürün elimdeyse ya da gelince ticareti gerçekleştiriyoruz diğer markaların ürünleri içinse 300 Lira ön ödeme alıyorum sipariş üzerine getirdiğim için.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: avanci

quote:

e mesela ben zotac ın 1070 modeli var onu istiyorum. nasıl olacakki bu alışveriş. ?

Hocam şuan sadece 1080 kartlar geitiryorum 1080 istediğinizi varsayarsak. Evga ürünleri için sadece rezervasyon yaptırıyorsunuz ürün elimdeyse ya da gelince ticareti gerçekleştiriyoruz diğer markaların ürünleri içinse 300 Lira ön ödeme alıyorum sipariş üzerine getirdiğim için.

Hocam fiyat biraz yüksek değil mi? Türkiye'de garantileri de sorun. Hepsinin sorun. Diyelim sorun çıktı. Yurtdışına gider gelir. Peki buraya kadar normal diyelim. O kartlar geri dönerken gümrük sıfır kart almış gibi görür. Size extra bir bedel çıkartır. Gerçekten ben mi hata yapıyorum? Yoksa durumlar böyle mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Mehmet..Akif

quote:

Orijinalden alıntı: avanci

quote:

Hocam fiyat biraz yüksek değil mi? Türkiye'de garantileri de sorun. Hepsinin sorun. Diyelim sorun çıktı. Yurtdışına gider gelir. Peki buraya kadar normal diyelim. O kartlar geri dönerken gümrük sıfır kart almış gibi görür. Size extra bir bedel çıkartır. Gerçekten ben mi hata yapıyorum? Yoksa durumlar böyle mi?

Hocam daha hiç kimse fiyatlar yüksek demrmişti bana sizin sıranız olsun o da. Kartlar gümrüğe eğer gerekli firma bildirimi yaparsa takılmazlar takılsalar da eğer üşenmez gerekli bildirimi yaparsanız memurlara bir sıkıntı çıkarmıyorlar ben daha hiç yaşamadım düşünün ki telefon tamamen yasak telefonumu dahi çine garantiye gönderip geri getirdim imei nin kayıtlı olduğunu kanıtladıktan sonra alı koyma hakları yok. Son olarak da fiyatlar amazon fiyatından dahi ucuzlar şuan

• 2200 liraya nereye 1080 buluyorsun. fiyatlar bence çok iyi.

amazondan sipariş etsen 2400'e geliyor hesapladığım kadarıyla.
  • asus alsak amazondan asusun burdaki servisi garanti içine girmiyor mu universal asus garantisi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Roygs

asus alsak amazondan asusun burdaki servisi garanti içine girmiyor mu universal asus garantisi

Hocam öyleydi lakin şartlarını yenilediler sitesindeki distrbütörler de bu yönde bilgi verdi domestic warranty dedikleri bölgesel garanti sistemine döndü yani siz Türkiye dışında nerden alırsanız alın garantisi olmuyor ( Garanti için tekrar alındığı yere gönderilmesi gerekiyor.)
  • Ahhh be olmadi bu Asus O8G bi turlu yok :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • evga 1070 ftw için takip
  • Bir adet evga 1080 ftw rezerve

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi briareus -- 9 Ekim 2016; 15:10:09 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: briareus

Bir adet evga 1080 ftw rezerve

Yeriniz hazır hocam
  • evga 1070 ftw için bir takipte benden
  • Suan için hala 1070 getiremiyorum. Toplam da 8 adet kart satılmıştır yeni stoklarla beraber 3 sc 3 ftw stok bulunmaktadır suan da.

Lütfen 1900 tl 2000 tl gibi teklifler yapıp birbirimizi kırmayalım mesaj kutum sa ist 2000 elden ok mesajları ile dolu...

• Üstat ticaret paranı versek de bide 4 k monitör getirsen olmuyor mu :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: cessar89

Üstat ticaret paranı versek de bide 4 k monitör getirsen olmuyor mu :)

Hocam pm gelin yardımcı olmaya çalışayım belki bi istisna yapabiliriz :)
  • Evga 1080 ftw için pm atıldı
  • Avanci arkadaşımızdan bir adet GTX 1080 Strix alınmıştır. Tekrar teşekkür ederim...
  • Mesajm bulunsun

• takip.
  • Mesaj atıldı cevap bekleniyor

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.