Şimdi Ara

SATILIK SIFIR BLACKBERRY CURVE 9320

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
902
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşlar 7 şubat 2013 perşembe günü blackberry curve 9320 siyah renk cep telefonu aldım fakat ne ben nede kardeşim alışık olmadığımız için kullanamadık telefonu.. telefonun sıfır fiyatı 550-600 tl arası ben 500 tl ye satmak istiyorum daha dün aldım ekranındaki ve arka kapağındaki jelatinleri bile üzerinde duruyor cihazın..kutusunda sadece pili çıkarıp kullandım diğer aksesuarları elime dahi almadım anlayacağınız sıfır cihaz fakat kullanamadık işte dokunmatik alışkanlığından dolayı :) dediğim gibi almak isteyen olursa bana bu numaradan ulaşabilir.. kağan kandemir 0542 310 01 23

• Geri iade etme durumunuz yok mu?
  • maalesef iade alamayacaklarını söylediler bende ne yapacağımı bilmiyorum buraya yazmakta fayda var diye düşündüm almak isteyen olur diye..
  • Sıfır resmi distribütör garantili kapalı kutu 500 tl zaten o fiyata biraz zor satarsınız.

http://www.istanbulbilisim.com.tr/9320-siyah-blackberry-en-ucuz-fiyatlari-kampanyalar,36009.html
  • Bence de 500 lira yuksek bir fiyat. Telefon su anda 2. el konumunda, her ne kadar kisa sure once alinmis olsa da.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • HB de şu an 508 TL.
  • doğru söylüyorsunuz bende bi kaç araştırmadan sonra gördüm o yüzden fiyatını 430 tl çekmeye karar verdim..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.