Şimdi Ara

[SATILIK] SIFIR anker soundcore life q10 FİYAT GÜNCELLENDİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
544
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Zonguldak İlan Türü #Satılık Kondisyon #Sıfır Bağlantı Tipi #Kablosuz
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1 [SATILIK] SIFIR anker soundcore life q10 FİYAT GÜNCELLENDİ
    Arkadaşlar merhaba,

[SATILIK] SIFIR anker soundcore life q10 FİYAT GÜNCELLENDİ

2 gün önce hepsiburadadan 300tl'ye aldıgım anker soundcore life q10 kulaklıgımı ses kalitesini beğenmediğim için satıyorum. sadece kutuyu açıp kulaklığı denedim maximum 10dk kullandım kullanmadım. herşeyiyle kutusuna kaldırdım. neden iade etmiyorsun derseniz, hepsibuarada iadenin onaylanmayabileceğini söyledi zaten kesinlikle uğraşmak istemiyorum iade işleri ile. 3-5 az olsun, forumdan birine gitsin kafasındayım.

0538 089 59 69 adar yıldırım.
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Fiyat : 250 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Evet Garantisi Var : Evet | 23 Ocak 2022 Satıldığı Şehir : Zonguldak Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : Aras Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• merhaba..
    ses kalitesini beğenmedim demişsiniz,beğenmediğiniz yönleri neler,nesi hoşunuza gitmedi?
    kulaklık değiştirmek istiyorum son günlerde bu kulaklığı öneriyorlar,sadece sizden olumsuz yorum gördüm.
    bilgi amaçlı yardımcı olursanız çok sevinirim.hayırlı satışlar
  • hocam bir arkadaşta özelden sordu onada şu şekilde açıkladım, geçmişte dolar bu kadar yüksek değilken çok fazla kafaüstü kulaklık kullandım beats studiosundan tutunda senheiserın bi çok modeline, ama uzun yıllardır kulak içi kullanıyorum. seneler sonra piyasadan habersız yorumları okuyarak bu kulaklıgı aldım sırf kablosuz deneyimini hafif kaliteli ses ile birleştirmek için ancak şuanın 300 tl si gerçekten benım beklediğim kalitede sesi aldırmıyor ve bu benı hayal kırıklıgına ugrattı. kulaklık kötü değil. malzeme kalitesi olsun şarj süresi olsun sadece 300 tl sınıfı benim beklentimi karşılamadı. sattıktan sonra bütcemi 2 katına çıkarıp bakacağım durum bu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi True Romance -- 26 Ocak 2020; 23:30:13 >
  • İade et neden 50 lira zararla satıyorsun ilginç.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: True Romance

hocam bir arkadaşta özelden sordu onada şu şekilde açıkladım, geçmişte dolar bu kadar yüksek değilken çok fazla kafaüstü kulaklık kullandım beats studiosundan tutunda senheiserın bi çok modeline, ama uzun yıllardır kulak içi kullanıyorum. seneler sonra piyasadan habersız yorumları okuyarak bu kulaklıgı aldım sırf kablosuz deneyimini hafif kaliteli ses ile birleştirmek için ancak şuanın 300 tl si gerçekten benım beklediğim kalitede sesi aldırmıyor ve bu benı hayal kırıklıgına ugrattı. kulaklık kötü değil. malzeme kalitesi olsun şarj süresi olsun sadece 300 tl sınıfı benim beklentimi karşılamadı. sattıktan sonra bütcemi 2 katına çıkarıp bakacağım durum bu
    çok tşk ederim hocam.hali hazırda kullandığım sennheiser 4.50 bt ile devam o zaman

• True Romance kullanıcısına yanıt
    kulak içi kaliteli kulaklık istiyorsan 900 tl yi bayılıp şöyle https://www.sony.com.tr/electronics/kulak-ici-kulakliklar/wi-h700 bişey alacaksın sayın mühendis adayı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi basarank -- 13 Ocak 2021; 23:10:53 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.