Şimdi Ara

[SATILIK] Sıfır 1650S _____ [ALINIK] Adetli veya Tek Ekran Kartları -Giriş,Orta seviye oyun-

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
88
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Eskişehir İlan Türü #Alınık Ekran Kartı #Ekran Kartı Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1 [SATILIK] Sıfır 1650S _____ [ALINIK] Adetli veya Tek Ekran Kartları -Giriş,Orta seviye oyun-
    Inno3D GTX 1650S (Super)

Inno3D'nin 2 Fanlı GTX 1650S modelidir. 26.10.2020 fatura tarihli açılmamış, mühürlü, kutudadır. Aynı kartı bir bilgisayarımda kullanıyorum. Fan stop özelliği var. Sessiz serin çalışan bir kart.

Fiyat : 1650 TL

RX 560 900 TL, RX 570 1200 TL, 1050ti 1000 TL gibi fiyatlardan saydırmaya çalışan arkadaşlar yüzünden TAKAS YOK - PAZARLIK YOK

Ürün Eskişehir içi elden, diğer iller için eft sonrası anlaşmalı sürat kargo ile (+25TL) gönderilebilir.
    Fiyat : 1 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Eskişehir Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• The Juggernaut kullanıcısına yanıt
    biraz önce 750 tl'ye 1050ti aldım. Garantisi devam eden tek fanlı model. Lütfen kendinizin satın almayacağı fiyatlarla kartınızı bana satmaya çalışmayınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 01dead -- 30 Ekim 2020; 16:59:15 >
  • Bu kartı satma sebebiniz nedir hocam? Yani internet cafe için uygun değil mi?
  • webbeast kullanıcısına yanıt
    biraz daha uygun olsun diye 2.el ürünler bakıyorduk hocam da bu gidişle sıfır kullanacağız. Fiyat biraz daha uygun gibi sıfırlarda :)
  • Fiyat takip

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Elimde iki adet Asus RX570 4 GB OC Expedition modelinden var 800 civari bir fiyat, ayrica Gigabyte Aorus RX580 8 GB ekran karti var ona da bin lira civari dusunuyorum. Onlari elden cikartip kendime i9'lu bir Hacintosh sistem kurmaya calisiyorum, ilginizi cekerse.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Berlaquettin -- 11 Kasım 2020; 15:19:16 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.