Şimdi Ara

Satılık - Samsung WB150F Fotoğraf Makinası 14.2 mp - 18x optical zoom - wi-fi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
967
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Alınık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Ekim ayında Rusya'ya yerleştim. Gitmeden yanıma fotoğraf makinası alıyım dedim ve bu cihazı aldım. Fakat toplasanız 50 tane fotoğraf çekmedim. Hep iPhone kullandım fotoğraf işlerim için. Cihazı kullanmadığım için satıyorum.

Başlıca özellikleri:

18x Optical Zoom
    14.2 Mp
    3.0'' Ekran
    Dahili wi-fi

Ürünün yanında 8 gb hafıza kartı ve Case Logic marka çantasıda hediyemdir. Fotoğraf isteyene hemen yollayabilirim. Kutusu ve içeriği olduğu gibi durmaktadır. Saturn'den alınmıştır.

Fiyat pazarlıksız: 275 TL.

Bugün vatan bilgisayarda indirimli fiyatı: 400TL Buyrun linki:http://www.vatanbilgisayar.com/Dijital%20Kamera/samsung-wb150-wb150-dijital-fotograf-makinesi%28siyah%29/productdetails.aspx?I_ID=58916#allImages
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yarkan88 -- 27 Ekim 2013; 22:58:13 >

• Hocam bende bu urunu istiyorum.

fakat 40 TL fark ile sifir almak varken sizden bu fiyattan almam icin sebep goremiyorum.

gold da 367 TL ayrica..

fiyatta revize icin takip

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mahell -- 5 Ağustos 2013; 10:39:59 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fizan

Hocam bende bu urunu istiyorum.

fakat 40 TL fark ile sifir almak varken sizden bu fiyattan almam icin sebep goremiyorum.

gold da 367 TL ayrica..

fiyatta revize icin takip

şuan hepsiburada'da 429TL ye satılıyor.

gold'da da satılmıyor. 300 TL fiyatım.

• Güzel makine. İyi satışlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozgboy -- 27 Ekim 2013; 23:09:35 >
  • tarafımdan alınmıştır. hayırlı olsun.
  • sıfır olarak isteyen varsa 300tl den vereceğim
  • sıfır siyah wb150f kullanılmamış kutulu nakit 250 TL ye satıyorum. 3 adet vardır. ilgilenenlere.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.