Şimdi Ara

Satılık Samsung Galaxy 8150i Wonder

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
1
Favori
708
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Dh Forumu Tekrar'dan yine ben.Abiniz bu sefer yine cep tel satıyor.Yine kararı siz verin...Ey referanslar konuya gelin...
    Yeni Ticaret erbapları beni bilemeyebilirler.Satıcı olmadığım için birazcık forum'u araştırırlarsa kim olduğumu göreceklerdir.

Arkadaşlar uzun lafın kısası fazla kullanmadığım hatta toplasanız 2 ay bile etmeyecek bir kullanımla boşta duran Samsung Galaxy Wonder Akıllı Telefonu satıyorum.

Kutuğu içeriği kullanılmamıştır bile.Kulaklık ve data kablosu dahi açılmamıştır.
    Vatan Bilgisayar'dan alındı...Telpa garantili.
    + 16gb micro sd team 10 class kartı.
    + Deri kılıf ve silikon korucusu ile.

Cihaz ilk parti üretimden olup ekran ve panelde kalite düşüklüğü (çözünürlük) yoktur.Sonraki üretim partilerinde lcd kalitesi bozulmuştur.Gsmarena'da okuyabilir ve diğer teknomarketlerde farkı anlayabilirsiniz.

Fotoğraflar'da 1 tane flashlı çekim yaptım kapakta çizik dahi olmadığını kanıtlamak adına.
    Toz ve çiziğin olmadığını görebilirsiniz.Zaten beni bilenler biliyor titizliğimi fazla söze ve kanıt'a gerek yok...
    Tanıdığa gitmesi amaçlı 550'tl fiyattan veriyorum.Öğrenciye'de ekstra indirim yapacağım.
    Cihaz'ı her zamanki gibi elden Ve ANKARA'dan tanışarak vereceğim.

Öğrenciye indirimim ise pasosunu bana kanıtlamak kayıdı ile indirim yapacağım.Takas vs teklife kapalıyım.

İnşallah öğrenciye gider her zamanki gibi

Cihazın Özellikleri Gsmarena :http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_w_i8150-4114.php

Fotolar :

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Asonas -- 18 Aralık 2012; 21:48:31 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Biri beni mi çağırdı?

Hayırlı satışlar abicim, güvenilirdir.
  • Teşekkürler Serkanım.Referansımda olmayan referansızları bekliyoruz...Referansa'da gerek yok zaten alülade açığız...

• ben alıcıyım :D ankarada ögrenciyim alırım.
  • Cihaz satılmıştır.İlgili arkadaşlara teşekkür ederim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.