Şimdi Ara

SATILIK SAMSUNG 65Q80T 65’ 165CM QLED TV 'FİYAT DÜŞTÜ'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
2
Favori
749
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.
    1
    1 SATILIK SAMSUNG 65Q80T 65’ 165CM QLED TV "FİYAT DÜŞTÜ"

Merhaba,

TV yi 02.06.2020 tarihinden beri kullanıyorum. . OLED TV alacağım için satıyorum.

Hiç bir sorunu problemi yoktur. Çok iyi ve çok memnun olduğum bir TV aslında. Sadece bu tip ürünler ilgimi çektiği ve merakım olduğu için OLED TV almaya karar verdim.

Gerekli araştırmaları internetten yapabilirsiniz. Diğer LED tv ler ile veya Samsung un diğer modelleri ile kıyas yaparken lütfen bunun tepe modellerden biri olduğunu dikkate alınız.

Full Array Local Dimming(FALD) bir Tv alıyorsunuz. Siyah perfomansı diğer standart LED Tv ler ile kıyaslanamaz.

Tertemiz kullanılmıtşır. Kutusu ve tüm içerikleri duruyor. Kutusu ile beraber teslim edilecektir.

Kumanda sorunsuz çalışıyor. Kozmetik olarak iyi durumdadır. Soyulma, harflerin silinmesi vb. sorunlar yoktur.

SATILIK SAMSUNG 65Q80T 65’ 165CM QLED TV "FİYAT DÜŞTÜ"

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Fiyat : 15000 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Ankara Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : Yurtiçi Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• Takasa açık mı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Maalesef

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim The One'ı satıp almayı düşünüyorum. Umarım o zamana satılmaz. (Hayırlıysa satılsın tabii)

-*----

Ben dikkat etmeden yazmışım. Satılmış, fiyata bile bakmamıştım, nasıl bir istekse. Neyse 65Q80A alıcaz 0'ından artık :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi otoata -- 4 Şubat 2023; 13:17:35 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.