Şimdi Ara

SATILIK Razer Deathadder Elite

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
503
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Denizli İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış Ekipman Türü #Mouse
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1 SATILIK Razer Deathadder Elite
    Ürünü Ocak 2019'ta aldım ve o gün bu yana sorunsuz şekilde kullanmaktayım. Hiçbir sıkıntısı yoktur, kozmetiği iyi durumdadır. Model yükseltmek için satıyorum. Ocak 2021'e kadar garantisi devam etmektedir. Kutulu ve faturasıyla birlikte gönderilecektir.

Denizli içi elden teslim edebilirim. Şehir dışına isteyenlere referans sayısı baz alınarak eft-kargo sırasını belirleyerek gönderebilirim.

Sorularınız için dm'den ulaşabilirsiniz.

Fiyat : 300 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Evet | 30 Aralık 2020 Satıldığı Şehir : Denizli Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• Scalikoglu kullanıcısına yanıt
    Hocam herkes istediği yerden alışveriş yapmakta serbest. Fiyata gelirsek zamanla yerine oturacaktır. Ürün veya fiyat karalayan yorumları anlamsız ve amaçsız görüyorum. Alıcıysanız benimle iletişime geçersiniz, fiyat dahil konuşmamız gereken her şeyi konuşuruz. Değilseniz lütfen düşüncenizi kendinize saklayın
    Teşekkürler tosla kuponu ile 355e geliyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • eck07 kullanıcısına yanıt
    Burası forum sitesi değil mi? İstediğim gibi fikrimi ve düşüncemi belirtebilirim. Bir saçmalık gördüğümde bunu sesli olarak söylerim ki, hem saçmalayan kişi utansın (eğer biraz olaylara objektif bakabiliyorsa) hemde konuya giren kişiler bilinçlensin
    Ticarette "saçmalamak" dediğiniz şey arz-talep dengesine göre fiyatın ortaya çıkmasıdır. Eğer bahsettiğiniz "saçmalık" benim ürüne koyduğum fiyat ise; ürüne göreceli olarak yüksek veya düşük fiyat belirlemek utanılacak bir şey değildir. Aynı şekilde 100 liralık Steam koduna 70 lira veririm diye konu açmak da saçmalık veya utanılacak bir şey değildir. O fiyata satmak isteyen olursa alır, güle güle kullanırsınız. Umarım anlatabilmişimdir
  • eck07 kullanıcısına yanıt
    Benim tek yaptığım insanlara 2. el satılan bir ürünün aynı fiyata (veya yaklaşık fiyata) 0 olarak alabileceklerini söylemekti. Yani bilgilendirme yaptım. Bunda bir yanlış görmüyorum.
  • Çok merak ettim üstü derken daha ne var V2 mi?
  • melek12345 kullanıcısına yanıt
    Daha yeni modeller var tabi Basilisk gibi ama ben kablosuza geçmeyi düşünüyorum. Üst modelden kastım oydu
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.