Şimdi Ara

SATILIK PS4 SLIM 500gb

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.531
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Kütahya İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    Cihaz 3 aylıktır kutusu aparatları herşeyi ile durmaktadır..ps4 e çıkan özel oyunları oynamak için almıştım horizon zero dawn pahalı olması ve god of war ın yeni oyunu henüz çıkmadığı için kıyıda köşede kalmasını istemedim..cihaz amazondan alınmıştır..eğer yanında istenirse endonezya 1 yıllık psn plus hesabını da uygun bir fiyata verebilirim ocak 2018e kadardı sanırım plus hesabı..

fiyat pazarlıksız 900===>>875===>>850tl dir.

plus hesabı da istenilirse 850+ şeklinde üzerine eklerim) sahibinden getli satış mevcuttur tabiki komisyonu karşılamak kaydıyla..

Hayırlı günler iyi forumlar

SATILIK PS4 SLIM 500gbSATILIK PS4 SLIM 500gbSATILIK PS4 SLIM 500gbSATILIK PS4 SLIM 500gb

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Darkzooker -- 28 Mayıs 2017; 17:38:48 >

• hocam zaten sıfırı 1200 tl, fiyatı gözden geçirmeniz gerektiğini düşünüyorum
  • Yaninda 2017 cikisli 250tl fiyatinda kamera ile beraber veriyorum hocam iyi okuyun ilani

Not: Kamera fiyata dahil değildir ona göre de fiyat indirimine gidilmiştir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Darkzooker -- 3 Mayıs 2017; 18:59:7 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam Sony Xperia z5 premium black ile takas düşünürmüsünüz?

• quote:

Orijinalden alıntı: Dante*

Hocam Sony Xperia z5 premium black ile takas düşünürmüsünüz?

takas düşünmüyorum dostum. teklifin için teşekkür ederim
  • hocam hesap olarak alıp oynamıyormusun, horizon zero dawn ben 50 TL ye sec hesap alıp oynuyadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: theflash1905

hocam hesap olarak alıp oynamıyormusun, horizon zero dawn ben 50 TL ye sec hesap alıp oynuyadım.

2 tane hesabım var zaten hocam tekrar tekrar hesap işine girmek istemedim açıkcası..2 hesap var ikiside 1 yıllık plus hesabı..
  • Fiyat takip.

• quote:

Orijinalden alıntı: Darkzooker

quote:

Orijinalden alıntı: theflash1905

hocam hesap olarak alıp oynamıyormusun, horizon zero dawn ben 50 TL ye sec hesap alıp oynuyadım.

2 tane hesabım var zaten hocam tekrar tekrar hesap işine girmek istemedim açıkcası..2 hesap var ikiside 1 yıllık plus hesabı..

Al sec oyna gitsin hocam okadar para verilmez sıfır oyun alcam diye. Okadar ps4 ve plus almışsınız uğraştığınıza değsin bari yazık.

• fiyat takip
  • quote:

Orijinalden alıntı: ambrosia_

fiyat takip

satıldı hocam
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.