Şimdi Ara

SATILIK P4 2.8 Ghz 512/800 SL6WJ 478P CPU 50TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.823
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • SATILIK P4 2.8 Ghz 512/800 SL6WJ 478P CPU

CPUlar tek tek format atılan pcde çalıştırılarak test edilmiştir.

Elimde Az Adet Kalmıştır

İstanbul Gazi Osman Paşadayım. Takas vs yoktur.

adet mevcuttur. 50 TL

Özel mesajdan ulaşınız..

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MUTAF -- 22 Mart 2009; 22:57:18 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 4 ürün

• 35 TL verebilirim adedine
  • quote:

Orjinalden alıntı: pashha27

35 TL verebilirim adedine

ne yazıkki hocam.

• pm
  • quote:

Orjinalden alıntı: cemguls

pm

pm cevaplandı.

• özel ileti attım
  • cevapladım..

• Fan varmı ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: tolgaciik

Fan varmı ?

fan yok.

bu aralar banada fan lazım..

• Hocam benım ana kart İntel D865 PERL Özellıklerıne baktımda 800 mhz desteklıyor acaba sızın işlemcı olabılırmı benım anakarta 478 pin anakartım
  • quote:

Orjinalden alıntı: ^Entrika^

Hocam benım ana kart İntel D865 PERL Özellıklerıne baktımda 800 mhz desteklıyor acaba sızın işlemcı olabılırmı benım anakarta 478 pin anakartım

olur arkadaşım D865PERL daha önce kullandım. 800Mhz P4 478pinleri destekler. aynı işlemciyle kullanmıştır. çok iyi anakarttır.
  • Ewet Çok Süper Anakartta Hocam Celeron var bende Şu An Zaten Dizüstü Var ama Masaüstü yine bı başka az bucuk bişeyler ypayım dıyorum Anakarta lafım yok ama celeron ile çok kötü performans verıyor
  • slm,

Basri Mutaf arkadaşım işlemcilerinizin cachelerini de yazarsanız daha iyi olur. En azından Northwood mu yoksa Prescott çekirdekli mi olduğu anlaşılır. Yanlış anlamalara ve zaman kaybına yol açılmamış olur.

Mesela ^Entrika^ arkadaşımızın 865perl 'inin işlemci desteği incelenirse bios versiyonunun 2.8/533/512 işlemci için P04, 2.8C/800/512 için P06, Prescott 533 ve 800 lük 2.8A ve 2.8E için biosun P13 ve üzeri olması lazım. Teknik detay vermeden lütfen direk çalıştırır diye yorum yapmayın. Aksi durumda bios updatesiz işlemci karta takıp çalışmadığında, bozuk çalışmıyor-sağlam çalışıyor diye alıcıyla satıcı birbirine girer, çünkü ikisi de haklıdır. :)

Hayırlı satışlar.
    İyi geceler...
  • quote:

Orjinalden alıntı: cicitto

slm,

Basri Mutaf arkadaşım işlemcilerinizin cachelerini de yazarsanız daha iyi olur. En azından Northwood mu yoksa Prescott çekirdekli mi olduğu anlaşılır. Yanlış anlamalara ve zaman kaybına yol açılmamış olur.

Mesela ^Entrika^ arkadaşımızın 865perl 'inin işlemci desteği incelenirse bios versiyonunun 2.8/533/512 işlemci için P04, 2.8C/800/512 için P06, Prescott 533 ve 800 lük 2.8A ve 2.8E için biosun P13 ve üzeri olması lazım. Teknik detay vermeden lütfen direk çalıştırır diye yorum yapmayın. Aksi durumda bios updatesiz işlemci karta takıp çalışmadığında, bozuk çalışmıyor-sağlam çalışıyor diye alıcıyla satıcı birbirine girer, çünkü ikisi de haklıdır. :)

Hayırlı satışlar.
    İyi geceler...

kesinlikle haklısın. 800 olarak yazdım halbuki. ama yeteris olabilir bazıları için. hemen ekliyorum yrıntıyı..

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.