Şimdi Ara

[SATILIK] [Oyun CD Key] (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
139
Cevap
14
Favori
15.602
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık Key/Gift #Origin
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: MrFinito

Selam Tom Clancy's The Division gelme olasılığı var mı?

Aleyküm selam hocam, şuan için malesef sadece listedeki oyunlar mevcut

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xmen121 -- 25 Ocak 2017; 15:12:0 >
  • Güncel stok mevcuttur.
  • pm atıldı
  • quote:

Orijinalden alıntı: husobas

pm atıldı

Cevaplandı
  • Hocam pm attim yardimci olursaniz sevinirim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Crash-NCC

Hocam pm attim yardimci olursaniz sevinirim :)

Pm gönderildi.
  • Resident evil 7 season pass ile birlikte olan şekilde (deluxe editions) satışınız var mı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eCCo

Resident evil 7 season pass ile birlikte olan şekilde (deluxe editions) satışınız var mı ?

Sadece standart mevcut.
  • xmen121 kullanıcısına yanıt
    Key aktif etme süre sınırı vardır demişsiniz nedir bu süre ? Saat bazında mı yoksa 1-2 gün içerisinde mı aktif edilmelidir?

• quote:

Key aktif etme süre sınırı vardır demişsiniz nedir bu süre ? Saat bazında mı yoksa 1-2 gün içerisinde mı aktif edilmelidir?

Altını çiziyorum iyi okuyun. "Diğer hediye keyler ile karıştırmayın keylerde aktif etme süresi yoktur"... Ayrıca özel mesaj dahilinde sorarsanız yardımcı olurum
  • xmen121 kullanıcısına yanıt
    Pardon hocam yanlış okumuşum demek ki. RE7 için daha uygun bir fiyatınız var ise ö.m. atabilir misiniz?

• quote:

Pardon hocam yanlış okumuşum demek ki. RE7 için daha uygun bir fiyatınız var ise ö.m. atabilir misiniz?

Hocam fiyatların hepsinden indirim uyguladığım için " lütfen pazarlık teklif etmeyin" diye ekledim, malesef herhangi bir indirim yapamıyorum daha fazla, üzgünüm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xmen121

quote:

Hocam fiyatların hepsinden indirim uyguladığım için " lütfen pazarlık teklif etmeyin" diye ekledim, malesef herhangi bir indirim yapamıyorum daha fazla, üzgünüm.

Anladım hocam bilgilendirme için teşekkür ederim. Ayın 1i gibi alabilirim RE7'yi elinizde kalırsa. İyi günler dilerim.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: xmen121

quote:

Anladım hocam bilgilendirme için teşekkür ederim. Ayın 1i gibi alabilirim RE7'yi elinizde kalırsa. İyi günler dilerim.

Güncel stok sürekli geliyor, siz yazın yardımcı olurum. Ben de teşekkür ederim.

• pm yolladım.
  • Özel mesaj gönderdim.
  • Pm atıldı

• Pm gönderdim.
  • Mesajlar cevaplandı
  • Güncel
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.