Şimdi Ara

Satılık OCZ 60GB SSD.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
1.727
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Tekirdağ
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • SATILMISTIR (Marmarali adlı uye Satın almıstır..)

Urun Hakkında :http://www.vatanbilgisayar.com/Solid%20State%20Disk/ocz-oczssd2-2vtxe60g-60gb-vertex-2-serisi-sata-20-ssd-%28285mb-okuma-275mb-yazma%29/productdetails.aspx?I_ID=47700

Satılık OCZ 60GB SSD.
    /
     Satılık OCZ 60GB SSD.

Satılık OCZ 60GB SSD.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qwertydevil. -- 4 Temmuz 2012; 12:43:20 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• sıfır vertex 3 50 tl fark ile kargo bedava üstelik 12 taksit ve sıfır

http://www.eksenbilgisayar.com/urun/ocz-vertex-3--vtx3-25sat3-60g--25-60gb-sata-ssd---2535-cevirici-dahil.aspx

fiyatta revizyon şart
  • quote:

Orijinalden alıntı: gorgoaxion

sıfır vertex 3 50 tl fark ile kargo bedava üstelik 12 taksit ve sıfır

http://www.eksenbilgisayar.com/urun/ocz-vertex-3--vtx3-25sat3-60g--25-60gb-sata-ssd---2535-cevirici-dahil.aspx

fiyatta revizyon şart

Hocam sıfırdan farksız oldugu ıcın bu fıyatı yazdım bende zarar etmek ıstemıyorum...

• quote:

Orijinalden alıntı: qwertydevil34

quote:

fiyatta revizyon şart

Hocam sıfırdan farksız oldugu ıcın bu fıyatı yazdım bende zarar etmek ıstemıyorum...

haklısınız ama daha hızlı satmak istiyorsanız inanın bu böyle yinede bekledıkden sonra malın müşterisi çıkar hayırlı satışlar

• quote:

quote:

quote:

fiyatta revizyon şart

haklısınız ama daha hızlı satmak istiyorsanız inanın bu böyle yinede bekledıkden sonra malın müşterisi çıkar hayırlı satışlar

Hocam dedıgım gıbı zarar etmemem lazım o yuzden bekleyebılırım ılgınız ıcın tesekkur ederım Saygılar.

• kimse zorla satmıyor alıcı istediği fiyatı koyar lakin alan olmaz o ayrı konu ikinci el ürün sıfır fiyatına yakın olarakta satılmaz kendi görüşüm bu ama ölü fiyatada satmak istemem doğrusu en azında sıfırı ile arasında cezbedici bir rakam olması gerekir diye düşünüyorum....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Anarchy_Tr -- 18 Aralık 2011; 20:47:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anarchy_Tr

kimse zorla satmıyor alıcı istediği fiyatı koyar lakin alan olmaz o ayrı konu ikinci el ürün sıfır fiyatına yakın olarakta satılmaz kendi görüşüm bu ama ölü fiyatada satmak istemem doğrusu en azında sıfırı ile arasında cezbedici bir rakam olması gerekir diye düşünüyorum....

Valla hocam 210 tl de cezbedici degilse yapacagim gercekten birsey yok daha asagisi kurtarmiyor beklemekten baska yapicak birseyim yok oneriniz icin tesekkur ederim Saygilar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

kimse zorla satmıyor alıcı istediği fiyatı koyar lakin alan olmaz o ayrı konu ikinci el ürün sıfır fiyatına yakın olarakta satılmaz kendi görüşüm bu ama ölü fiyatada satmak istemem doğrusu en azında sıfırı ile arasında cezbedici bir rakam olması gerekir diye düşünüyorum....

Valla hocam 210 tl de cezbedici degilse yapacagim gercekten birsey yok daha asagisi kurtarmiyor beklemekten baska yapicak birseyim yok oneriniz icin tesekkur ederim Saygilar

hocam agılıty 3 sıfır vatanda 249 tl ıken bence hıcte cazıp degıl

http://www.vatanbilgisayar.com/Solid%20State%20Disk/ocz-agt3-25sat3-60g-60gb-agility-3-serisi-sata-30-ssd-(-525mb-okuma-475mb-yazma)/productdetails.aspx?I_ID=56415

• quote:

Orijinalden alıntı: madhane

quote:

quote:

hocam agılıty 3 sıfır vatanda 249 tl ıken bence hıcte cazıp degıl

http://www.vatanbilgisayar.com/Solid%20State%20Disk/ocz-agt3-25sat3-60g-60gb-agility-3-serisi-sata-30-ssd-(-525mb-okuma-475mb-yazma)/productdetails.aspx?I_ID=56415

Hocam valla bılmıyorum yapacak bırseyım yok zarar etmemem lazım su yılbası cıksın aradan fıyatlar bı normale donsun ozamanda gıtmezse kendım kullanırım yınede satmam...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qwertydevil. -- 23 Aralık 2011; 14:23:58 >

• Takip..
  • takip
  • Hangi linkte 210 Lira ...şuan 258 TL ve stokta ürün yok...
  • quote:

Orijinalden alıntı: f.aktunc

Hangi linkte 210 Lira ...şuan 258 TL ve stokta ürün yok...

Destek ıcın sagol kardesım :D ama yılbasından dolayı herkez bırseyler soylıyecek ama su bı aradan cıksın o zaman gorecegım ben mezarcıları..

• yukardakilerin bi çoğu haklı.
    sıfırı ile aranızda 15 tl fark olduğu zaman sizin ürün + eft havale masrafı + kargo ile zaten sıfır fiyatını bulduktan sonra 2, el ürün almanın anlamı nedir.
    siz zarar etmeyeceksiniz diye başkaları zararına ssd almaz bence..

tutupta 210 tl istediğiniz ürüne 100 küsür tl ye satacaksınız diyen olursa mezarcı olur.
    aksi halde mezarcılığın tanımı bu değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dupree

yukardakilerin bi çoğu haklı.
    sıfırı ile aranızda 15 tl fark olduğu zaman sizin ürün + eft havale masrafı + kargo ile zaten sıfır fiyatını bulduktan sonra 2, el ürün almanın anlamı nedir.
    siz zarar etmeyeceksiniz diye başkaları zararına ssd almaz bence..

tutupta 210 tl istediğiniz ürüne 100 küsür tl ye satacaksınız diyen olursa mezarcı olur.
    aksi halde mezarcılığın tanımı bu değil.

Hocam haklisin nedim ama soyle birsey var pm atan arkadaslari siz gormuyorsunuz mezarci dedigim kisiler ilana yazan arkadaslardan ziyade PM gonderenler

• Bakkal, market, manav vs. vs. alışverişlerde sürekli biriken bozuk paralarım var. Uygunsa alabilirim.
  • pm
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marmarali

pm

PM Cevaplandı

• bazıları link koymuş burda bu fiyat pahalı bilmem ne kardeşimmmmmmm işine gelmiyosa alma gidipte adamın işine ne balta vurmaya çalışıyosun burdaki adamlar artık çete olmuş iş yürütüyo isterse 1 milyon tl yazar kime ne alacaksan alırsın mantıklı teklifin varsa pm atarsın adaım ilanını neden mahv etmek istiyosun yazmiycaksın burda pahalı veya ucuz seni ilgilendirmez o ilan sahibini ilgilendirir ister satar ister bedava verir ister 1 milyon tl fiyat koyar işine geliyosa pm denen bişey var..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozgur0785

bazıları link koymuş burda bu fiyat pahalı bilmem ne kardeşimmmmmmm işine gelmiyosa alma gidipte adamın işine ne balta vurmaya çalışıyosun burdaki adamlar artık çete olmuş iş yürütüyo isterse 1 milyon tl yazar kime ne alacaksan alırsın mantıklı teklifin varsa pm atarsın adaım ilanını neden mahv etmek istiyosun yazmiycaksın burda pahalı veya ucuz seni ilgilendirmez o ilan sahibini ilgilendirir ister satar ister bedava verir ister 1 milyon tl fiyat koyar işine geliyosa pm denen bişey var..

Hocam valla destek ıcın cok sagol senın gıbı soylesek kotu oluyoruz sagolasın

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.