Şimdi Ara

SATILIK NZXT Kraken X62 280mm Sıvı Soğutma -- Asus ROG Strix Riser Kablosu -- Corsair HD 140 Fanlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
1
Favori
1.889
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Eskişehir İlan Türü #Satılık Kondisyon #Sıfır
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet arkadaşlar ilandaki ürünleri satıyorum.

-NZXT Kraken x62 Haziran Ayında alınmış olup hiç kullanılmamıştır. Kutu fatura içerik her şey sıfır gibi duruyor. Kendim de aynı üründen kullanıyorum. Garantisi devam etmektedir ve en ufak bir problemi yoktur.

İstediğim Fiyat: 1100TL ' Dir.

-Asus ROG Strix Riser Kablosu 6 Ekim 2020 tarihinde alınmıştır ve kontrol amaçlı açılıp hiç kullanılmamıştır. Sıfır ürün sayabilirsiniz. Fatura mevcut garantisi devam etmektedir.

İstediğim Fiyat: 400 TL'Dir.

-Corsair HD 140 Fan Elimde 3 Adet mevcuttur ve 1 Adet 2'Li pack ve 1 Adet Tekli Pack şeklindedir. Toplamda 3 Adet ve ürün kontrol bantları dahi açılmamıştır. Sıfırdır. Garanti fatura ve içerik tamdır. Ağustos ayında satın alınmıştır sistem değişikliği nedeni ile
    satıyorum.

İstediğim Fiyat: 750 TL (3 Adet için.)

Görselleri ekliyorum. Eskişehir içi elden teslim diğer illere ödeme sonrası kargolama yapabilirim. Kargo alıcıya aittir. Bir şey sormak isteyen ya da daha fazla bilgi almak isteyen arkadaşlar Pm atabilirler. Teşekkür ediyorum.

SATILIK NZXT Kraken X62 280mm Sıvı Soğutma -- Asus ROG Strix Riser Kablosu -- Corsair HD 140 Fanlar SATILIK NZXT Kraken X62 280mm Sıvı Soğutma -- Asus ROG Strix Riser Kablosu -- Corsair HD 140 Fanlar

SATILIK NZXT Kraken X62 280mm Sıvı Soğutma -- Asus ROG Strix Riser Kablosu -- Corsair HD 140 Fanlar SATILIK NZXT Kraken X62 280mm Sıvı Soğutma -- Asus ROG Strix Riser Kablosu -- Corsair HD 140 Fanlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oldcity_ -- 21 Şubat 2021; 18:34:20 >

• Merhaba corsair starter pack amazon.com.tr de 815 civarına geliyor daha uygun vermeyi düşünürseniz sizden almak isterim son fiyat düşünceniz nedir acaba ?
  • umutonuraydin kullanıcısına yanıt
    Pm atabilirsiniz teklfinizi de hocam amazon germany satiyor 90 TL de kargo ucreti var orada ayrica turkiye icin garantisi olmayacak bunlari da degerlendirirseniz sevinirim
  • Yanlışınız var hocam corsair garanti konusunda universaldır. Tüm ürünleri yurtdışındanda alınsa burdanda alınsa dünyanın neresine giderseniz gidin her yerde garantiye teslim edebilirsiniz bir çok kez yaşadım garantiyle sıkı fıkıyım 😊 kargo olayınada gelecek olursak amazon prime üyeliğimiz olduğu için kargolar ücretsiz. Eğer oradan almakdansa biraz daha uygun verebilirseniz haziranda alınıp garantisinin başladığını göze alarakdan sizden almak hem benim cebime az da olsa hemde size yararı olacaktır çünkü bu ürünü ben bir şekilde temin edeceğim
  • Size özelden numaramı vereyim anlaşabilirsek alışverişimizi yapalım
  • Corsair LS Kit @umutonuraydin isimli arkadaşa satılmıştır.
  • SATILIK NZXT Kraken X62 280mm Sıvı Soğutma -- Asus ROG Strix Riser Kablosu -- Corsair HD 140 Fanlar

Kraken x62 tarafımca alınmıştır satan arkadaş güvenilir ve sözünün eri tekrar ticaretimiz olur umarım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.