Şimdi Ara

satılık note 4 edge + lg g3

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
281
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Samsung Model #Gear S Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar elimde ihtiyaç fazlası bulunan samsund note 4 edge ve mtk 6572 olan lg g3 cihazımı satıyorum resimlerde görüldüğü gibi note edge nin ekranı biraz çizilmiş ve sağ üstte hafif kırılma mevcuttur cihazı 5 aydır kullanıyorum herhangi bir şebeke sorunu kopma sorunu kronik bir sorun yaşamadım dokunmatiği sıkıntısız bir şekilde çalışıyor pil durumu ani ve ansızın kapanmalar söz konusu değil normal kullanımlarda 1 günü zorda olsa çıkarabiliyor tekrar yazıyom ekrana dokunma ve işlemlerde kırık ve cizikler sorun teşkil etmiyor diğer cihaz ise replika olan mtk 6572 lg görünümlü cihazdır cihaz 1 hafta kullanıldı deneme amaçlı herhangi bir kronik soruna rastlamadım çok hızlı bir cihaz değil yedek telefon olarak veya büyüklerimiz için kullanışa elverişli cihazlar şebeke sorunu yoktur sadece telefonların kendileri vardır alışverişi ist. içi yapmak istiyorum cihazlara hat takılarak ve deniyerek teslim etmek tercihimdir
    not : şu an sahibinden com üzerine girerseniz sadece note edgeler sorunlu olan cihazların fiyatları 550 tl den başlıyor ben 1 telefon fiyatına 2 cihaz veriyorum o yüzden lütfen pazarlık yapmayalımhttps://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-cep-telefonu-modeller-samsung-galaxy-note-edge-861054286/detay
    fiyat: 600 tl 0536 556 58 59

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ghost recon advanced -- 3 Ekim 2020; 2:23:42 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.