Şimdi Ara

SATILIK - Nintendo 3DS Black

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
1
Favori
1.015
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1 SATILIK - Nintendo 3DS Black

-Çekmecede 2-3 senedir boş duran 3DS im satılıktır.

Çalışmasında harhangi bir sıkıntı yok.CFW si var ama update yapmadım araştırmadığım için.

Hakkaniyetini bilmiyorum fiyat konusunda yardımcı olursanız sevinirim.(1250-2000 tl arası ilanlar görüyorum)

Ekranında touchpad kısmından gelmiş bir çizik bulunmakta.sadece yandan inceliyince gözüküyor.(net gözüksün diye fotoğraflara ekledim)

İstanbul içi elden diğer illere kargo ile gönderebilirim.

Alacak arkadaşa hayırlı olsun.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Fiyat : 1000 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : İstanbul Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : Diğer İlan Durum : Satışa Açık

• Çizik bence çok önemli değil, alıcısı değilim ama şu şekilde öneri yapabilirim. Bu tarz ürünler yurtdışındaki fiyatlara göre fiyatlandırıldığı veya değerlendirildiği için. ebay'den 2. el 3ds fiyatlarına bakıp onun kur karşılığında bir fiyat sabitleyebilirsiniz. Burada kutusu var mı, şarj aleti, kalemi vb gibi özelliklerde etkili olacaktır.

• Fiyat tavsiyesi almak sizi arada bırakır malum sayfalardan fiyat ortalaması almanızı tavsiye etmem, yaklaşık 2 aydır 3ds xl araştırıyordum 2 ay önce baktığım ürünler hala satılık çünkü millet abartmış uçmuş, bir satış sayfasında yeni bir ilana denk geldim malum sayfalarda 3ds xl fiyatlarına bakacak olursanız harap haldekilere 1500-1800 tl arası yazmışlar temiz sayılabilecek cihazlar 2500 tl ortalamasında, çok temizler heleki kutulu ise 3-5 bin yazanlar var neyse ilanda kutulu aksesuarlı full kutu içeriği tek çiziksiz 3ds xl cihaza 1850 tl yazmış vatandaş hemen aradım malum fiyatları görünce bu fiyata inanamadım çünkü neyse telefon görüşmesi yaptık ne yazdıysam o diyor diyorum tek bir çizik bile mi yok kesinlikle yok diyor tek bir çizik bulursan al cihaz bedava senin filan diyor dolandırıcı olduğuna inandım ama cihazın gerçek olma ihtimali cezbediyor, b.çekmecede oturuyorum eşime dedim atla arabaya gezmeye gidiyoruz nereye alibeyköye 🙂 gittik pek tekin olmayan bir sokak iyice korktum öyle bir mahalleki tekin olmayan insanlar uzun uzun kesiyorlar filan tedirgin oldum, arkadaş 15 dakika sonra geldi çok temiz yüzlü bir arkadaş elinde nintendo kutusu selamlaştık kibarca kutuyu açtı o kadar hassas bir şekilde davranıyorki yavaş yavaş köpük şilteye sarılı bir şey çıkartıyor tabi bende heyecan dorukta cihazı çıkarttı verdi bana sanki kutunun jelatini yeni açılmış kırmızı renk parlıyor cihaz al tek çiziğe cihaz senin dedi gerçekten tek çiziği bırakın toz bile yok cihazın altındaki vidanın üzerinse garanti etiketi bile duruyor verdim parasını aldım cihazı dedim siz fiyatlara baktınız mı baktım dedi millet pert olanına benim size verdiğim fiyatı yazmış ahlaksızlık dedi bu cihazın fiyatları bu seviyeler olmalı o yazılanlar değil dedi, neyse cihazı aldım dün baya bir oynadım mario filan güzelmiş 3d olayı ama sıkıntı ürün o kadar temizki korkarak oynuyorum 😂😂 demem o ki aslında bu cihazların çok sağlamları pek kalmadı ürün sizin istediğiniz fiyatı yazın rahat satıcı iseniz yüksek fiyat yazıp bekleyin illaki anlaşabileceğiniz bir alıcı çıkar ama diyorsanki bu cihazın ederi nedir 2 aydır yoğun araştırma içinde olduğumdan 1.000 tl altı olmamalı derim ama çok üstüde olmamalı bence belirlediğiniz fiyat makul, hayırlı satışlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• yorumlar için teşekkürler.ebayden de baktım pert olmuşları 70 dolara satıyorlar biraz daha iyileri 130 dolara kadar çıkıyor.kar amacı vs güdmediğim için oynayacak kullanacak olan alsın kafasındayım.

• 0541 664 0576 numaram wpden yazabılır mısınız hocam

• Yazdığım aralığı sahibindende gördüğüm ilanlar üzerine yazdım.İlanı editlemedim.Bu forumda senelerdir satış yapıyorum her zaman piyasasında veya payasanın altında ilan açıp pazarlıkla satış yaptım.1250tl olan ilanlardaki cihazların kozmetiğinden daha iyi olduğu için bendeki cihaz 1300 yazdım ilana.

• new Nintendo 3ds xl 1500₺ almıştım bana pahalı gelmişti kişisel fikrim new Nintendo 3ds xl kutulu temiz kullanılmış max 1900₺ olmalı ama malum ekonomi enflasyon buna izin vermeyor normal de kapalı 1200₺ zamında satılıyor du pahalı diyip almamış tım şimdi de aynısını nintendo switch diyorum fiyatı aldı başını gitti

• Merhaba, hala satılık mı

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.