Şimdi Ara

SATILIK - MSI RADEON RX 5700 XT GAMING X 8GB GDDR6 256Bit DX12

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
2
Favori
566
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Ekran Kartı #Ekran Kartı Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    1
    1 SATILIK - MSI RADEON RX 5700 XT GAMING X 8GB GDDR6 256Bit DX12
    Selamlar. Ürün:

MSI RADEON™ RX 5700 XT GAMING X 8GB GDDR6 256Bit DX12 AMD Radeon Ekran Kartı

Ürün 5-6 aylık, Vatan Bilgisayar Faturalı ve Garantilidir. 23.11.2019 tarihinde alınmış olup, tertemiz(10/10), sıkıntısız, problemsiz kutusu herşeyi eksiksizdir. Laptopa geçeceğim içim kurulu sistemi bozuyorum. Buda o parçalardan birisi. Sıfır fiyatları 4 bin barajını aşmış bulunuyor. Şuanda kasada halen takılıdır. Öncelikle ekran kartı satılması halinde diğer ürünlerede ilan açacağım. Gönül rahatlığıylada söyleyebilirimki sıfırı neyse bu üründe odur. İstediğiniz testler ve fotograflar varsa iletişime geçebilirsiniz. Hertür testi yapıp ekran görüntüsü veya videosunu alabilirim.

Kullanım deneyimime gelecek olursak: RTX 2080 kartlarla aralarında uçurum farklar yok, 10-20 fps yeri geliyor 5 fps farklara bile düşüyor. Ki rtx 2080 lerde 6-7 bin TL gibi yüksek meblağlarda satıldığı hesaba katarsak, kesinlikle F/P ürünü olduğu ve 5-10 FPS için 2 katı fiyatlar vermeye hiçte gerek olmadığının kanıtıdır. Gerekse yeni 7 nm mimarisi, PCle 4.0 desteği ve yeni çıkacak oyunlardaki birçok teknolojiye daha hazır olması bakımından ileriye dönük düşünenler için tavsiye ederim. RTX teknolojisinin olmamasına gelecek olursak emin olun aradığınız bir özellik değil. Hem kartı 2 kat yük bindiren ve aşırı FPS düşürmesi sebebiyle rtx kart sahipleri bile açmıyorlar. Önemlli odak noktanız grafik kalitesi ve FPS nin olabildiğince yüksek olması lazım. Bu kartta fazlasıyla bunu karşılıyor. MSİ seçmemin sebebide, özelliklede Gaming X serilerinde en üst seviye bileşenler kullanması ve ısınma sorunlarının yaşanmaması. En fazla 71 dereceleri gördüm oda Metro Exodus gibi tüm ekran kartlarına aşırı yük bindiren oyunda(2k ve ultra herşey açık) Zaten kart 60 dereceyi geçtikten sonra fanlarının çalıştırıyor ve genel tüm oyunlarda 67-68 derecelerde sabit sıcaklığı tutuyor tabi bunuda yüzde 65 fan devir hızıyla yapıyor. Ses yönündende en sessiz kartlardan bir tanesidir. Olabildiğince size yardımcı olmaya ve aklınızda soru işareti bırakmamaya çalıştım. İlerde yine kasa kuracaksam emin olun yine amd sistem toplayacağım. F/P olarak parasını tek haketen ve müşterisini soymayan yıllardırda değişmeyen tek firmadır. Şuan intel, nvidia ürünlerdeki aşırı fiyatları yavaş yavaşta aşağı indirmesi AMD sayesindedir. Heleki nvidianın son çıkardıkları Super serileri, sırf AMD 5700 serilerine karşın, 2000 serisinin geride kalmasıydı.Vede kart yapılan tüm test videolarında Super serilerine ders veriyor.
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Fiyat : 3350 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Evet | 27 Mayıs 2022 Satıldığı Şehir : İstanbul Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : Diğer İlan Durum : Satışa Açık

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Sıfır özel soğutmalı gtx 1660 ti ler 3500 bandına yaklaşmışken bu fiyata bu kart çok çok iyi. Hayırlı satışlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben bayağı kart aradım, bakındım ah be hocam neredeydin... Hayırlı satışlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0rka

Sıfır özel soğutmalı gtx 1660 ti ler 3500 bandına yaklaşmışken bu fiyata bu kart çok çok iyi. Hayırlı satışlar.
    Çok teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: bluelife27

Ben bayağı kart aradım, bakındım ah be hocam neredeydin... Hayırlı satışlar
    Aynı durum banada oluyor. Teşekkür ederim

• güzel fiyat hep referanssız arkadaşlara denk geliyorum ve alamıyorum 2700 e bile kaçırdım be 5700 xt lerden yine kaçıracağım
  • quote:

Orijinalden alıntı: _İZ BIRAKAN_

güzel fiyat hep referanssız arkadaşlara denk geliyorum ve alamıyorum 2700 e bile kaçırdım be 5700 xt lerden yine kaçıracağım
    Aslında burda birkaç ürün sattım ama referans almadık tabi o zamanlar. Bu ürünle birlikte almak lazım . Şuan bir alıcı arkadaş var. Yarın ilan kaldırılabilir muhtemelen

• Ürün ''iNetwork12'' nickli arkadaşımıza satılmıştır. Hayırlı olması dileklerimle

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.