Şimdi Ara

Satılık MSI FX5900 128mb

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
455
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kutulu,garantili,sorunsuz,yepyenidir.Eksen den 1 ay once alindi.Fiyati 360 dolarciktir.

• satılma sebebi???
  • ust modele terfi edecez
  • hangisi???
  • 5900ultra herhalde :) (ya da 3dm2001 için 9800 serisi)
  • aga sen agamısın yoksa dükkanmı var bu arada ii fiyat bu kartlar bu kadar düştümü.
  • Upgrade yapılacağına göre sanırım daha üst bir model ile takas edilebilir sadece. Bu yüzden ATI 9700 + para teklif edemiyorum... [bgdnc2]
  • default hizi 400/850 (ultra 450/850),ben 470/965 gordum dahada zorlamadim cunku hic bench almadim bu kartla.Evet takas olabilir ama elite kartlarla.9700 pro ve ustu olabilir
  • 470/965 de bench yolla bana o zaman almaya talibim gerçi java 490 gpu yapmıştı ama olsun bide hangi psu ile kullanıyorsun bu kartı?ayrıca ram işinide unutmadım ramlerin birinede talibim sen bana pm at konuşalım:)
  • yalanmi sulicez olm
    javayla tum setup ayni idi benim.420w tt psu ile sanirim 490 yapmisti o.Maximumu o demedim ama oakdar ciktim cunku zorlamaya gerek yoktu ne test yaptm nede baska bisi.
  • yaw o zaman kartı alırım almasına o sorun değilde yeni bir psuya para vermek koyuyo bana beni elenvital B serisi 300w yetmez dimi 2570 de axp var zaten kesin kaldırmaz :( ee ram işini napcez satcen mi...
  • ramleri test edicem once :)
    i875 de ram testi olmuo malesef hem ram seciyo hemde pat yuzunden latecy ler onemsizlesiyo.Nforce2 te test edicem hangisi kotuyse sana onu vericem :p
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by Jincx</i>
    <br />ramleri test edicem once :)
    i875 de ram testi olmuo malesef hem ram seciyo hemde pat yuzunden latecy ler onemsizlesiyo.Nforce2 te test edicem hangisi kotuyse sana onu vericem :p
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>

oldu tatlılardan ne alırdınız :) neyse ram işi bekleyebilir..
    neyse teklifimizi yapalım ti4200 kabul edersen +240 dolar yok takas istemezsen peşin 340$ hemen yarında alırım...
  • fiyat gayet uygun o yuzden 360 in altina inemem.Takas olabilirdi ama 9700 serisi kartlar icin :)
  • 9700 üm olsa zaten 5900 için değiştirmem ama neyse benim son teklifim 350 10$ da indirim yapamıyosan bana satma zaten :) cevap bekliyorum...
  • 360 dan bir kurus assa inmem
  • bu kart ati radeon 9700 pro dan iyi midir?
  • evet
  • galiba degildir.
  • bencede iyi değildir kesinlikleiyi olsaydı uprade yapmazdı arkadaş
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.