Şimdi Ara

Satılık Mate 10 Pro - Türkiye cihazı - fiyat revize 1700TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
348
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    Merhaba, ürün turkiyeden alınma, delta servis garantili idi, ancak 2 sene önce düşürüp ön ve arka camını kırmıştım, 2 senedir kenarda duruyordu yorulmuş telefon değil yani, 2 hafta önce ön cam ve arka camı değiştirttim, Şuan sıfır ayarında, cihazın garantisi elbetteki bitti ancak faturası ve kutusu duruyor.
    şarj ve kulaklık yoktur, cihazın kendisini vereceğim yeni aldığım şeffaf slikon kılır ve kutusu ile.
    Not : cihazın powert tuşunun olduğu yerde kasada minik bir çatlak varmış, görselde işaretliyorum yerini.
    Bu şekilde istediğim rakam ; 1850tl - aciliyetten 1700TL oldu

Görseller ;

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi skynex -- 13 Temmuz 2020; 13:43:2 >

• Yanlış anlamayın ama bundan farkı olmayan sayılacak cihaz Mate 10 düz modeli birkaç hafta önce bazı migros stoklarında vardı. Fiyatı ise 1500 TL! Sıfır ürün için. Siz ikinci el ürüne istiyorsunuz. Bence biraz fazla olmuş. Kaldı sd835'li cihazların sıfır fiyatları da 1500-2000 arası. Biraz düşürmenizde yarar var
  • quote:

Orijinalden alıntı: tarkolar

Yanlış anlamayın ama bundan farkı olmayan sayılacak cihaz Mate 10 düz modeli birkaç hafta önce bazı migros stoklarında vardı. Fiyatı ise 1500 TL! Sıfır ürün için. Siz ikinci el ürüne istiyorsunuz. Bence biraz fazla olmuş. Kaldı sd835'li cihazların sıfır fiyatları da 1500-2000 arası. Biraz düşürmenizde yarar var
    Estağfurullah yalnış anlaşılacak birşey yok, ancak iyi niyetli olarakta algılamadım ben bu ulu orta yorumunuzu.
    Sahibinden de letgoda ve burada fiyatları araştırdım, ve piyasadaki en dip rakamı yazdım ürünüme, sahibindende garantisi olmayan ürünler 2000tl bandından başlıyor, keza bu forumdada 3 gün önce yurtdışı imei kayıtlı cihaz satılmış ilandaki fiyat 1999TL imiş. Kimsede fiyat yüksek dememiş, hep bana denk geliyo sanırım fiyat belirleyiciler :)

Ciddi alıcı arkadaş ile orta yolu bulur anlaşırız zaten, 50nin üstünde referansı insanlara faiş fiyatlara ürün satarak yapmadım.

Bu arada profilinizi biraz inceledim sizde bu "yalnış anlamayın fiyat yüksek" sözü alışkanlık olmuş sanırım, her 3 4 mesajda bir aynı yorumu yapmışsınız satış ilanlarına, ürünlerin gerçek bedeli sizin görmek istediğiniz yada almak istediğiniz fiyatlar değildir hiçbirzaman.
    İlan baltalama huyundan vazgeçmenizi öneririm.
    Hayırlı forumlar.

• skynex S kullanıcısına yanıt
    İyi niyetli algılamamanıza üzüldüm doğrusu elbette herkes her fiyattan alma-satma özgürlüğüne sahiptir. Ancak ben Türkiye'deki ikinci el mantığını bu şekilde gördüğüm için yazma ihtiyacı hissediyorum bazen. Profilime baktığınızda bu mesajların hep bir iki hafta kadar boşluklu olduğunu görürsünüz. Çünkü bu aralıklarla foruma girip sadece ikinci el bölümüne bakıyorum ve profilim baltalayıcı olarak algılanıyor. Mesela yakın zamanda böyle bir cevap yazdığım arkadaş ürünü 4 sene kadar kullandım sıfır gibidir diyerek fiyat çekiyordu gibi gibi.

Türkiye piyasası böyle olduğu için bu fiyatı yazmanız da doğal haklısınız da ben naçizane öneri sundum. Bakarsanız sd845'li uygun cihazlar ikinci elde bu fiyatlara gidiyor 835 de değil (mesela pocophone f1, meizu 16th) 835'li cihazlar da 1000-1500 bandında (xperia xz1 htc u11 nokia 8 mi6).

Benim size tek önerim bir cihazın ikinci el piyasasını araştırırken muadili cihazları da araştırıp karar vermeniz yönünde yalnızca bunu belirtmek istemiştim. Hayırlı satışlar

• İşin özü bu yorumunuzu özel mesajla paylaşmış olsanız iyi niyetinizi algılardım, ama ulu orta baltalamaya giriyor, o sebepten sanırım herkes baltalıyıcı demiş, belkide gerçekten iyi niyetinizle yaklaşıyorsunuzdur ancak satıcının ürününü kötülemeye giriyor bu tutumunuz.

İkinci el piyasasında hiçbi zaman muadil cihazlar kıyaslanamaz, bi meizu nun marka algısı ile huawei nin marka algısı bir tutulamaz, bugün sd845 li cihazlar bile (uygun segmentte olanlar) bi mate 10 pro kadar kaliteli fotoğraf çekemiyor mesela, xiaomi deniyor ama xiaomi halen türkiyede bazı özellikleri tam stabil değil, bazı menüler ingilizce duruyo vs vs.

Ben samsung kullanıcısıyım, galaxy watch 46mm kullanıyorum, ortalama 2 3 ay önce xiaomi mi 9t pro aldım saat bir türlü stabil çalışmadı, ikide bir bağlantısı kopuyor, bildirim gelmiyor falan lanet gelsin dedim satılığa koydum, ancak huawei sorunsuz stabil şekilde çalışıyor samsung saat ile, yani herşey işlemciden ibaret değil, yazılımın stabilliğide önemli, meizu dediğiniz cihazı biladerime aldık 16th yi, cihaz güncelleme görmedi doğru dürüst, meizu 16th dense mate10 pro yu eşime dostuma tavsiye ederim ben, daha stabil cihaz çünkü. Bu arada mi 9t pro yuda burdan ilana koyduğumda herkes saldırdı enayi arıyosun vs diye 17 ay Mİ garantili cihaza 3800tl yazdım diye, o cihazı facebook marketplace den 3650tl ye birine sattım alanda yanında telefoncu arkadaşını getirdi abartısız 15dakika her özelliğini her pikselini ince ince test etti sonra Allah razı olsun diyerek gitti. Ama dh forum kullanıcılarına sorarsak ben enayi arıyodum o cihazı 3800tl den ilana koyarak.

İşin özü dh forum artık ürün satılacak yer değil, ama genede eskiden kalma alışkanlık koyuyoruz ilan.
    Ben bu cihazın gerek parmak izi okuma, gerek yüz tanıma, gerek fotoğraf kalitesi anlamında gereksede cihazın stabilliğinden fiyatının çok üstünde özellikler sunduğunu düşünüyorum.

Tabiki bu benim düşüncem herkes aynı fikre sahip olmak zorunda değil,
    Öneriniz ve iyi dilekleriniz için teşekkür ederim, ilana bakan arkadaşlarda buna göre değerlendirme yapacaktır, sd 845 li ürünü 1500e alma imkanı varken tabi tercih ihtiyaç sahiplerine kalıyor.
    Hayırlısı olsun diyelim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi skynex -- 12 Temmuz 2020; 12:26:38 >

• quote:

Orijinalden alıntı: tarkolar

Yanlış anlamayın ama bundan farkı olmayan sayılacak cihaz Mate 10 düz modeli birkaç hafta önce bazı migros stoklarında vardı. Fiyatı ise 1500 TL! Sıfır ürün için. Siz ikinci el ürüne istiyorsunuz. Bence biraz fazla olmuş. Kaldı sd835'li cihazların sıfır fiyatları da 1500-2000 arası. Biraz düşürmenizde yarar var
    Hocam merhaba, Huawei mate 10 düz modelini 1500e hangi mağazada gördünüz yada duydunuz, araştıracağımda varsa almak için. Yardımcı olabilir misiniz?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.