Şimdi Ara

SATILIK - Mağaza garantili Nintendo Switch V2 Fortnite Edition 2 aylık cihaz (2500 TL)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
1
Favori
233
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.
    1
    1 SATILIK - Mağaza garantili Nintendo Switch V2 Fortnite Edition 2 aylık cihaz (2500 TL)

Öncelikle ürün hakkında bilgiler söyliyim.

• Kadıköy GND teknolojiden 2 ay önce 2 yıl garantili şekilde alındı.
    • Üründe kusur yok. 1 Ay kullanıldı. Kutusu açılıp konuldu gibi şeyler söylemicem. Zelda oynadım dijital hesaptan.
    • Harici bir depolaması yoktur. Kendi hafızasıyla gelicektir.
    • Kutusu vardır. Ekstra aksesuar yoktur. Kutudan çıkan sapasağlam kablosundan dockuna kadar her şeyi duruyor.
    • Fortnite Edition'dır. Fakat Fortnite kodu yoktur.
    • V2 Modeldir. Kırılamaz.
    • V2 model olduğundan daha uzun dayanan batarya ömrüne sahiptir.

Kesinlikle " Gel - Al " şeklinde satılacaktır. Lütfen bunu göze alan varsa PM yoluyla ulaşabilir. İstanbul Üsküdar Ferah Mah. taraflarındayım.

Satma sebebim : Heves ettim , aldım Zelda oynadıktan sonrası gelmedi . Oyun almak da epey zor . Hallederim dedim ama sandığınız kadar kolay değil. Bir oyun 450 TL. Göze alırsanız buyrun aksi takdirde çok zorlar . B

Takas düşündüğüm ürünler :

• Xbox Series X + 4K ekran ( Bende de 4K 144Hz Monitör bulunmakta. Altı üstü konuşulur )

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Fiyat : 2500 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : İstanbul Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : UPS İlan Durum : Satışa Açık

• Dijital hesapta olan Zelda dahil değil sanırım değil mi?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.