Şimdi Ara

SATILIK | Logitech G29 Vites+Direksiyon Set | SIFIR AYARINDA 5 SAAT KULLANILDI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.338
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.
    1
    1 SATILIK | Logitech G29 Vites+Direksiyon Set | SIFIR AYARINDA 5 SAAT KULLANILDI
    LÜTFEN BU KISMI OKUMADAN MESAJ ATMAYIN ŞİDDETLE RİCA EDİYORUM !!!

ÖNCELİKLE KESİNLİKLE PAZARLIK YOKTUR

TAKAS DURUMU: SADECE PS4 SLİM İLE TAKAS YAPARIM. ÇİFT KOLLU OLMASI VE YANINDA SPİDER MAN - RDR2 OYUNU OLMASI ŞARTIYLA.

ÜRÜNÜ ORTALAMA 1 AY KADAR ÖNCE İNGİLTEREDEN GETİRDİM. ORADA AMAZON'DAN ALMIŞTIM. HERHANGİ BİR SORUN OLUNCA İNGİLTERE LOGİTECH'E MAİL ATARSANIZ KESİNLİKLE YARDIMCI OLURLAR. AMA YURTİÇİ GARANTİSİ YOKTUR. ŞUNU BELİRTEYİM Kİ BU ÜRÜNLER TANK GİBİDİR GARANTİLİK BİR DURUMUNUZ OLMAZ OLAMAZ :)
    ÜRÜN SIFIRDAN HİÇ FARKSIZDIR TOPLASANIZ 3-5 SAAT KULLANDIM. BECEREMİYORUM BİR TEK ETS 2 BECERİYORUM AMA O DA SIKTI MALESEF. AÇIKÇASI HEVESİMİ 5 SAATTE GİDERDİM VE SATIYORUM.
    PİYASADA SIFIRI 2500 TL VİTESLE BERABER. BEN FİYATI ÇOK UYGUN TUTTUM. BENİM ÜRÜNDE SIFIR SAYILIR AMA İKİNCİ EL FİYATININ DA AŞAĞISINA SATIYORUM. 1 - 2 YIL KULLANILMIŞ ÜRÜNLERLE AYNI FİYATA SATIYORUM NEREDEYSE.
    ÜRÜNÜN JELATİNLERİ BİLE ÜZERİNDE KUTUSU FATURALARI VS HER ŞEYİ DURUYOR. HEPSİYLE BERABER VERECEĞİM.

RİCA EDİYORUM BOŞ MUHABBET YAPACAK İNSANLAR YAZMASIN. GET AÇMIYORUM İSTEYEN ADANADA ELDEN TESLİM ALIR. DAHA ÖNCE GET İLE DOLANDIRILDIM MALESEF. KAPIDA ÖDEME DE GÖNDEREMEM ÇÜNKÜ ÜRÜNÜN 60 TL KARGO ÜCRETİ VAR ALICI OLURDA TESLİM ALMAZSA BANA 120 TL KARGO ÜCRETİ YAZIYOR. YANİ SIKINTI BÜYÜK. İSTEYEN ADANADAN ELDEN ALIR ŞEHİR DIŞINA HAVALE SONRASI KARGO YAPABİLİRİM. ZATEN DAHA ÖNCE BİR KİŞİYE SATTIM REFERANS MEVCUT BAKABİLİRSİNİZ.

SATILIK | Logitech G29 Vites+Direksiyon Set | SIFIR AYARINDA 5 SAAT KULLANILDI SATILIK | Logitech G29 Vites+Direksiyon Set | SIFIR AYARINDA 5 SAAT KULLANILDI
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Fiyat : 2500 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Adana, Seyhan Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• Güncel

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güncel. Ürün sıfırdan farksızdır arkadaşlar bir sorun var mı diye sormaya gerek yok😀

• Güncell

• İlan güncel mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eagle_SeBa

İlan güncel mi?
    evet
  • Hocam kaça salarsın?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Fiyat nerede yazıyor ben mi gormuyorum

• Arda1043 kullanıcısına yanıt
    Hocam fiyat burada yazıyor. Amacım kesinlikle baltacılık değil fakat fiyat tuzlu geldi bana. Zaten ilanın 5 aydır bekliyor olması da belli ediyor bir nebze..

SATILIK | Logitech G29 Vites+Direksiyon Set | SIFIR AYARINDA 5 SAAT KULLANILDI

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.