Şimdi Ara

-SATILIK- LG Ultra Slim L1770HQ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
453
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    1
    1 -SATILIK- LG Ultra Slim L1770HQ
    Yaklaşık 5 yıl önce Gold Bilgisayar'dan aldığım LG Ultra Slim L1770HQ 17" Monitörümü yeni bir monitör aldığım için satıyorum. Ürünün en ufak bir sıkıntısı(ölü pikseli, ghostingi,eziği,vuruğu,kırığı,çatlağı..) yoktur. Şu ana kadar yaşadığım 2 sıkıntısı var 1) 1 ay önce adaptörü bozuldu ve bende elektrik elektronik mağazasından monitöre uygun yeni bir adaptör aldım. 2) Arkadan çekilmiş olan resimde sağda beyaz bir düğme var normalde portatif olsun diye ayağını komple katladığınızda o düğme açılıyordu kilitli bir biçimde kalıyordu ayaklık ama 1 ay önce bir deneyeyim dedim o ayaklığın artık katlanmış biçimdeyken kilitli kalmadığını fark ettim. Yine katlanıyor ama kilitli kalmıyor sadece. Zamanında 400 lira gibi bir ücret ödeyerek almıştık. İnceliği ve zerafeti çok farklıydı muadillerinden. Ve tepkime süresi o zamanın en iyi tepkime sürelerinden biriydi belkide en düşüğüydü hatırlamıyorum. Kesinlikle ghosting problemi yoktur. Oyun olsun Film olsun sizi tatmin edecektir. Renk gösterim kalitesi gayet iyi. yeni aldığımı monitör IPS ve karşılaştırma olması açısından yan yana fotoğrafladım ve sizde görün istedim IPS karşısında aman aman ezilmediğini. İzleme açısı şimdiki Led lerden bile yüksektir: 170 ° /170 °.
    Kutusu, faturası yoktur.İstanbul içi elden satış yapabilirim veya Ptt kargo kapıda ödeme olabilir il dışına. Herkese iyi akşamlar.

Yabancı bir siteden aldığım teknik veriler: http://uk.hardware.info/productinfo/1709/lg-l1770hq#tab:specifications
    Resolution 1280x1024
    Pixel size 0.264 mm
    Colours 16.2 mln
    Brightness 300 cd/m²
    Contrast ratio 1,600 : 1
    Maximum horizontal view angle 170 °
    Maximum vertical view angle 170 °
    Total response time 4 ms

Fiyat: 85 lira.

Fiyat : 85 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : İstanbul Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : PTT İlan Durum : Satışa Açık

• Fiyatta revizyon.
  • Selam
    monitor halen satılmadı ise almak isterim..
  • PM
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.