Şimdi Ara

[SATILIK] Komple Sistem --- 550 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
1
Favori
1.124
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

İşlemci: Intel Dual Core E6600 3.06 GHz L2 Cache 2MB 1066MHz

Anakart: Gigabyte G41M-Combo Intel 775p DDR2/DDR3

Ekran Kartı: Sapphire 1GB DDR2 Radeon HD5550

Ram: 2x2GB Kingston 800MHz DDR2 (4GB)

HDD: 1x160 Maxtor(7200RPM 8MB) Sata ve 1x250 Seagate Barracuda(7200RPM 16MB) Sata 3 HDD

Dvd Yazıcı: LG Super-Multi SATA Internal DVD-RW

Kasa: Cooler Master XJalade RC-690 ATX 460W

Fiyat: 550 TL

İstanbul içi elden teslim edilebilir.
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

• Company X kullanıcısına yanıt
    Fikrinize saygı duyarım ama keşke pm atsaydınız. Sonuçta kişisel görüş bildiriyorsunuz, kimseyi ürün hakkında bilgilendirmeyen ve kimseye bir faydası dokunmayan bir cümle için konu kirlenmemiş olurdu. Sizin düşünce tarzınızda insanlarla daha önce de karşılaştım. İlana ücretsiz yazsam üzerine para isteyecek yapıdasınız. Ürünü almayı düşünüp indirim isteyen arkadaşlara tabii ki yardımcı olmaya çalışıyorum. Siz de ürünü almayı düşünüyorsanız indirim talep edebilirdiniz. Olsun, sonuç olarak her fikre saygım var ama malesef her fikrin içi dolu değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ma3stro

Fikrinize saygı duyarım ama keşke pm atsaydınız. Sonuçta kişisel görüş bildiriyorsunuz, kimseyi ürün hakkında bilgilendirmeyen ve kimseye bir faydası dokunmayan bir cümle için konu kirlenmemiş olurdu. Sizin düşünce tarzınızda insanlarla daha önce de karşılaştım. İlana ücretsiz yazsam üzerine para isteyecek yapıdasınız. Ürünü almayı düşünüp indirim isteyen arkadaşlara tabii ki yardımcı olmaya çalışıyorum. Siz de ürünü almayı düşünüyorsanız indirim talep edebilirdiniz. Olsun, sonuç olarak her fikre saygım var ama malesef her fikrin içi dolu değil.

%100 haklısın.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.