Şimdi Ara

SATILIK ★ Karambit gitti keyler geldi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
710
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 75 key toptan satıyorum toptan alacak kişiyle işlemi parça parçada yapabilirim fiyat 5.75*75=431.25 430 a bırakıyorum ödeme iş bankası havale daha önce sattığım keylinkihttp://forum.donanimhaber.com/m_105876293/f_//tm.htm#105876293
    http://steamcommunity.com/profiles/76561198163030168 ekleyebilirsiniz her türlü soru için
    Edit: Aklınıza takılan sorular için steamden ekleyebilirsiniz 17-18 ocağa kadar kocaeli sonrasında kayseridende elden alışverişi yapabilirim

SATILIK ★ Karambit gitti keyler geldi SATILIK ★ Karambit gitti keyler geldi SATILIK ★ Karambit gitti keyler geldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi çesna -- 4 Ocak 2016; 1:58:15 >

• Güncel
  • Bıçağının pazar fiyatı 600 TL.
    http://steamcommunity.com/market/listings/730/%E2%98%85%20Karambit%20%7C%20Ultraviolet%20%28Field-Tested%29

600x70/100= 420 TL bu item için idealdir. Ek olarak Bulut hocamın dedikleri doğru. 10 yıllık üye farketmez, referansı olmadıktan sonra alışverişte middleman kullanılması daha doğru olur.
  • heavystorm01 kullanıcısına yanıt
    yav arkadaşım şakamısınız siz bıçağı sen mi satıyorsun ben mi fiyatı dün ilan tarihinde 677 tl idi bende ona göre bir fiyat yazdım alan alır almayan almaz kafana göre fiyat yazıyorsun bide gelip bana mm kullanalım dedinizde ben mi yok dedim konunun içine ettiniz
  • Hem konu güncel olsun hem de biraz fazla Agresif değilmisiniz hocam ? Yani sonuçta ister 100 TL ister 1000 TL yazarsınız ama konu hakkında yorum yapanlara bu şekilde sert çıkışlar yapmak biraz kötü izlenim yaratıyor ..
  • Thenn kullanıcısına yanıt
    Hocam kendinizi benim yerime koyun yazan kişiler bıçağa talip olan kişiler değiller vede mm kullanmalısın diyorlar bende diyorum ki güven sağlanması açısından gerekli şeyleri yazdım ilk yazımda ayrıca eldende verebeliceğim yerleri ve tarihleri belirttim ayrıca bana sana güvenmiyorum mm kullanalım diye kimse demedi bende kullanmak isterim ayrıca bıçağın fiyatı 600 tl yazmış yine en üst mesajda bıçağın fiyatı sürekli değişken dedim ve fiyatı ona göre yazdım sonrasında %70 gibi bir rakam belirlemiş kensisi forumda çok değişik yüzdelere satan insanlar var bana neye göre bunu söylüyor anlamış değilim alıcı birisi olsa verebileceği miktarı söylese üç beş pazarlık yapılır ama bu insanların konumu trollediği kanısındayım ayrıca profillerinden baktığım kadarıyla da forumda kendi hegomenyalarını yaptıkları kanısındayım(kesin böyle demiyorum ama yaptıkları beni bunayönlendiriyor).Benim burda yapmak istediğim sadece ürünümü satmak istemem sonuçta ben bu işin ticaretini yapan bir insan değilim arasıra hoşuma giden itemleri alır sıkılıncada satıyorum ha alan olur veya olmaz bu değişir.Sert çıkış yapmam gerektiğini hakkettikleri için böyle yaptım yargısız infaz yapmaya çalışıyorlar.Örneğin ben mm kullanmıyacağım diye bir kavram kullanmadım ama sanki ben bunu söylemişim gibi izlenim bırakmaya çalışıyorlar ona sinirleniyorum.
    edit: imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi çesna -- 3 Ocak 2016; 19:35:08 >

• Genelde CS GO pazarında itemlar market fiyatlarının %70ine satılıyorlar diye biliyorum , ha özel bir durum varsa overpay olabilir. Onun dışında böyle oluyor ve arkadaşın da gördüğüm kadarı ile kötü bir niyeti yok , yani çıkışmanız açıkçası yersiz olmuş. Bir de şunu eklemek istiyorum , normalde pek yazan biri değilim bu foruma fakat olaya sizin gibi yaklaşan insanların da dolandırıcı çıktığını gördü bu community , o yüzden insanların bir miktar şüphe ile yaklaşması doğal.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadasım senin gibiler dolandırıcı çıkabilir diyorsun daha önce de key sattım neden böyle bir tabir kullanarak alıcı insanların aklını karıştırıyorsunuz benle alışveriş yaptında mi böyle yazabilirsin size diyecek sözüm yok artık ne diyeyim mm olur parça parça olur herşeyi yapabiliriz diyorum güven acısından ama yok nafile yazık .....

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.