Şimdi Ara

silinsin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
2.383
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IsPraNo -- 3 Mart 2018; 21:51:10 >

• Sisteme 32bit windows kurulu ise maximum ram'i 3.95 olarak görebilir.Çünkü 32bit windowslar 4gb'a kadar destekliyor maximum.Sisteme gelirsek beni çok etkiledi sistem almış olmasam düşünebilirdim ekran kartsız tabi.Gtx 970 tarzı bir kart ile uçar bu kasa.Hayırlı satışlar dostum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SCHU7Z S7AFFEL

Sisteme 32bit windows kurulu ise maximum ram'i 3.95 olarak görebilir.Çünkü 32bit windowslar 4gb'a kadar destekliyor maximum.Sisteme gelirsek beni çok etkiledi sistem almış olmasam düşünebilirdim ekran kartsız tabi.Gtx 970 tarzı bir kart ile uçar bu kasa.Hayırlı satışlar dostum.

youmlarınız için teşekkürler fakat sistemde 64 bit kurulu olmasına rağmen böle bir sıkıntı var yarın yeni ramler gelecek forumdan bi arkadaştan aldım onları deneyeceğim bakalım, sizde güle güle kullanın sisteminizi

• Sistemde Ekarn kartı yok mu?yada ben mi göremedim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: _NorthWind_

Sistemde Ekarn kartı yok mu?yada ben mi göremedim ?

hd 6850 mevcut hocam ram sıkıntısı çözüldü 8 gb olarak başka ram takıldı sorunsuz çalışmaktadır
  • quote:

Orijinalden alıntı: IsPraNo

quote:

Orijinalden alıntı: _NorthWind_

Sistemde Ekarn kartı yok mu?yada ben mi göremedim ?

hd 6850 mevcut hocam ram sıkıntısı çözüldü 8 gb olarak başka ram takıldı sorunsuz çalışmaktadır

hd 7870 yazmışsınız ilana, anlamadım
  • antibiotic kullanıcısına yanıt
    eskiden sistemde hd 6850 vardı, şuanda listedeki kart mevcut
  • Fiyatlar sıfır fiyatı ama kasa 2. el ?
    Yani en basitinden işlemcinin sıfırı suanda 220-240 tl :)
    Hani kasa benim olsa satmam cünki ederi performansının cok altında max değeri 1.000 - 1.200 tl normal şartlarda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nefrelius -- 24 Temmuz 2017; 22:37:41 >
  • İşlemci fiyatında revize olursa öm lütfen.
  • yorumlarınız için teşekkürler fakat parça satış yoktur, fiyatta da ilanda belirtiğim gibi indirim olmayacaktır, herkese iyi forumlar
  • Yandakiler sıfır fiyatları mı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sistemi ekran karti ikinci el kalani sifir parcalarlar toplasak 1300 1400 tl ye gelir fiyata revize sart 1100tlden fazla etmeyecek bir sistem suan. Oyunlari canavar gibi oynatir o ayri

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • anakartı ayrı olarak satmayı düşünürseniz mesaj atabilirsiniz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.