Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

## SaTıLıK ## INTEL E2160 İşLeMcİ __90yTl

5
Cevap
0
Favori
504
Tıklama
Konunun Etiketleri
Şehir #Trabzon
Tüm Forumlar >> İkinci El - Ödüllü Anket >> İkinci El >> Bilgisayar ve Donanımları >> Anakart & İşlemci >> ## SaTıLıK ## INTEL E2160 İşLeMcİ __90yTl
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      10307 Mesaj
      Referanslar: 390

Katılım Zamanı
      06 Şubat 2007

Durum
      Forumda değil

8 Not
      02 Aralık 2008 15:03:09 Konu Sahibi
      Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
      Hızlı sistem garantili, stok fanı var, hızlı sistem garanti belgesi var. Kutusu yok.

Faturaya da gece 11 gibi bakabilirim, var mı yok mu hatırlamıyorum. 2.el almıştım.

Stok fanla Asus p5b anakartla 2.92Ghz full stabil 1.35V ile. Hertürlü test yapıldı. Başka özel bir soğutucuyla limitlerini test etme şansım olmadı henüz.

FiYaT: 90,00yTl

kargo sabit 4.5yTl Türkiyenin her köşesine.
      Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hiickimse -- 2 Aralık 2008; 15:18:31 >

|
      |

Ne güzel komşumuzdun sen || Fahriye abla

ALIŞVERİŞten UZAK DURULMASI GEREKENLER;
      Beşiktaş JK: Ekranı çizik dolu telefonu, ekranda nokta çizik yok diye satan, iPhone 3GS
      cengiz_vga: bozuk ekran kartı satıp üstüne yatmaya çalışan, madd_max82: iftiracı, nazgUL_vB sözünden cayıp engelleyen, Originals: kusurlu mal satıp arkasında durmayan, bysecox saygısız, sözünde durmayan ve tel. ile arayıp ağıza alınmayacak küfürler etmiştir.
    • Yarbay
      3233 Mesaj
      Referanslar: 64

Katılım Zamanı
      25 Mart 2008

Durum
      Forumda değil

02 Aralık 2008 18:00:30
      Slmlar bu işlemci çok iyi o.c. olmaktadır bir çok değerde kullandım 3.6 ghz yani % 100 o.c. bile olyor iyi bir anakart ile 1.6 volt 3.6 ghz yada 1.45 volt 3.0 yada voltajsız 2.4 bu değerde süper çalışıyor ramlerin iyi olması gerek hayırlı satışlar
      |
      |

İNTEL i3 7100-- CM SEİDON 120V V3--ASUS ROG STRIX Z270E --GALAX 980 HOF -SAMSUNG 950PRO M2 -- G SKILL TRİDENT Z 3200MHZ DDR4-- HP ROCK SOLİD 1200W --CORSAİR CARBİDE AİR 540 --SAMSUNG 28" 4K 1MS U28E590D FREESYNC-- LOGİTECH G810 ORİON SPECTRUM RGB--LOGİTECH G602--CREATİVE G380--CREATİVE TATİC 3D WİRELESS RAGE

Ticaretçi değilim , ticaretçilere mal satmayın ,ticaretçiler benden mal almasınlar :) bana da mal satmasınlar.
    • Yarbay
      10307 Mesaj

Katılım Zamanı
      06 Şubat 2007

Durum
      Forumda değil

8 Not
      02 Aralık 2008 18:31:00 Konu Sahibi
      quote:

Orjinalden alıntı: ozzzy222

Slmlar bu işlemci çok iyi o.c. olmaktadır bir çok değerde kullandım 3.6 ghz yani % 100 o.c. bile olyor iyi bir anakart ile 1.6 volt 3.6 ghz yada 1.45 volt 3.0 yada voltajsız 2.4 bu değerde süper çalışıyor ramlerin iyi olması gerek hayırlı satışlar

1.6V da günlük işlemci kullanımını doğru bulmuyorum. Hem anakartı hem işlemciyi gereksiz zorlamış olunur o voltaj ile kullanım olursa.

Gece blue orb takıp biraz voltaj vericem bakayım bu ne yapıyor. Muhtemelen 3.3Ghz gibi bir günlük kullanım değeri elde ederim 1.45V ile.

Bu arada Q6600 aldığım için satıyorum, başka da hiçbir işlemciye değişmem:) E6xx serisi hikaye. Aynı hızda aynı performansı veriyor %5 gibi bir fark max oluşabilir.
      |
      |

Beşiktaş JK: Ekranı çizik dolu telefonu, ekranda nokta çizik yok diye satan, iPhone 3GS
      cengiz_vga: bozuk ekran kartı satıp üstüne yatmaya çalışan, madd_max82: iftiracı, nazgUL_vB sözünden cayıp engelleyen, Originals: kusurlu mal satıp arkasında durmayan, bysecox saygısız, sözünde durmayan ve tel. ile arayıp ağıza alınmayacak küfürler etmiştir.

• Yüzbaşı
      979 Mesaj
      Referanslar: 40

Katılım Zamanı
      03 Şubat 2005

Durum
      Forumda değil

02 Aralık 2008 20:53:40
      quote:

Orjinalden alıntı: hiickimse

quote:

Orjinalden alıntı: ozzzy222

1.6V da günlük işlemci kullanımını doğru bulmuyorum. Hem anakartı hem işlemciyi gereksiz zorlamış olunur o voltaj ile kullanım olursa.

Gece blue orb takıp biraz voltaj vericem bakayım bu ne yapıyor. Muhtemelen 3.3Ghz gibi bir günlük kullanım değeri elde ederim 1.45V ile.

Bu arada Q6600 aldığım için satıyorum, başka da hiçbir işlemciye değişmem:) E6xx serisi hikaye. Aynı hızda aynı performansı veriyor %5 gibi bir fark max oluşabilir.

Benim E2180 Takoz çıktı. 1.6 voltla 3.0ghz anca stabil çalışıyo. Bende öyle kullanıyorum yapıcak bişi yok
      |
      |

İlk Referansım Vicdanım ve İnsanlığımdır..
      Alışveriş ve Referans Listem Dükkanımdadır.
      Sorunlu Alışveriş==>>Mr.UniquE((Tertemiz kutusunda özellikle pinlerine dikkat ederek gönderdiğim işlemciye 3 pin bilerek yamultmuşsun dedi. İşlemciyi takamadığı için yamulan pinlerin suçunu bana attı.. Herkesten bilgisayarcı ve şerefli olması beklenemez tabi... Şiddetle UZAK DURUN...))

• Binbaşı
      1075 Mesaj
      Katılım Zamanı
      13 Temmuz 2006

Durum
      Forumda değil

03 Aralık 2008 07:17:31
      PM
      |
      |

Tüm arkadaşları yazmam mümkün değil adı olmayanlar kusura bakmasın hepside bir birinden değerli üyelerdir.
      Referanslar: Alişeker(100 ün üzerinde alışverişimiz olmuştur), FATALIST(30 ün üzerinde ürün alınmıştır), Cihanbilgisayar, MENEME2002, hannibal, mehmet_koksal, Thiefman,ilyus, öztin, dargmen, p4ozgur, The_Barbarian, number_oen, pentagram_boy, Wenigma, The_Web, HECTORTROY, KarraKarrtal, BrutaL1tY, hiickimse, .......................
      Önermediğim tek isim PUNCH0 1 yıldır hala paramı iade etmedi
      msn ynsf2@hotmail.com
    • Yarbay
      10307 Mesaj

Katılım Zamanı
      06 Şubat 2007

Durum
      Forumda değil

8 Not
      03 Aralık 2008 11:33:55 Konu Sahibi
      pm cevaplandı
      Sonuç: olumlu
      İşlemci: Satılmıştır :)
      |
      |

Reklamlar
Paykasa
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,187
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.