Şimdi Ara

[SATILIK] iBasso DX90 (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
256
Cevap
5
Favori
22.381
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • m2 ve m4 lerde mikrofon var mı? imzamdaki telefonla kullanmayı düşünüyorum ne dersin mp3 player şart mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: beyazitcakir31

m2 ve m4 lerde mikrofon var mı? imzamdaki telefonla kullanmayı düşünüyorum ne dersin mp3 player şart mı?

M2'nin mikrofonlusu yok, M4'ün mikrofonlu modeli var. Bence kaliteli müzik için müzik çalar şart. Ama sizin tercihiniz tabi..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Engin.

quote:

Orijinalden alıntı: beyazitcakir31

m2 ve m4 lerde mikrofon var mı? imzamdaki telefonla kullanmayı düşünüyorum ne dersin mp3 player şart mı?

M2'nin mikrofonlusu yok, M4'ün mikrofonlu modeli var. Bence kaliteli müzik için müzik çalar şart. Ama sizin tercihiniz tabi..

m2 ne zaman gelir birde taşıma çantası falan var mı
  • Haftaya gelecek ama şu anda hepsi ayrıldı.. Almaktan vazgeçen olursa satışa konacak.. Sert taşıma çantası mevcuttur.
  • m3 gelmesi gibi bir ihtimal varmi ve fiyati nedir. Iron maiden dinliyorum cogunlukla. okudugum kadariyla en uygunu m3.
    Iyi satislar. pm beklemedeyim
  • Pm atildi..
  • sanalpazar üzerinden taksitle alabiliyormuyuz ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahkbjk

sanalpazar üzerinden taksitle alabiliyormuyuz ??

Pm atıldı
  • m4 microfonlu modelini getirirmisiniz ? fiyat nedir ?
  • Forumda satan arkadaşlar var onlara danışabilirsiniz..
  • bi adet m2 alınmıştır, arkadaşa ilgisi için teşekkür ediyorum.
  • Ben tesekkur ederim, iyi gunlerde kullanin..
  • bir adet m2 tarafımdan satın alınmıştır..engin ve baran'a ilgi ve alakaları için teşekkür eder,bu alışverişten çok memnun olduğumu belirtmek isterim acelem olmamasına rağmen ürünü baran dün akşam kargoya verdi ve ürün bu sabah elime ulaştı.onun için de ayrı bir alkış istiyorum kısacası emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler..
  • Hayirli olsun abi, iyi gunlerde kullan..
  • şuan elimde vmoda faze var, death-progresif metal,progresif rock dinliyorum genel olarak fakat distortionlı şarkılarda bu kulaklıkta sesler birbirine giriyor. brainwavz almayı düşünüyorum fakat hangisi daha uygun olur bilmiyorum basların geri planda kalmadığı bir kulaklık önerirseniz sevinirim.
    şuan elinizde hangileri var şubat ortasında ankara içi elden almayı düşünmekteyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: devoker

şuan elimde vmoda faze var, death-progresif metal,progresif rock dinliyorum genel olarak fakat distortionlı şarkılarda bu kulaklıkta sesler birbirine giriyor. brainwavz almayı düşünüyorum fakat hangisi daha uygun olur bilmiyorum basların geri planda kalmadığı bir kulaklık önerirseniz sevinirim.
    şuan elinizde hangileri var şubat ortasında ankara içi elden almayı düşünmekteyim

PM atıldı...
  • bir adet M2 tarafımca alınmıştır Engin arkadaşa çok tşk ederim çok ilgili ve güvenilir bir arkadaşımız. ürüne gelince çok çok etkilenmedim açıkçası biraz tizler az gibi geldi ki zamanla kulaklıklığın sesi yerine oturacağına inanıyorum. paranın hakkını veren bir kulaklık. kablodan biraz korkuyordum ama kablosu da şık geldi bana. bundan sonra bol bol kaliteli müzik ;)
  • Cx200-300'den sonra oldukça kaliteli bir kulaklıktır. Kendim de 6 ay kadar severek kullandım o yüzden emin konulşabiliyorum Kulaklığınız hayırlı olsun, iyi günlerde kullanın..
  • Nedense M2 den giderek zevk almaya başladım :) dinlerken insana zevk veriyor :)
  • m4 Metal-rock-indie-punk türünde şarkılar için uygun mudur?
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.