Şimdi Ara

Satılık i7 6800K

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
4.983
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Anakart/CPU #İşlemci
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    Ürün Amazon ürünüdür.

Intelin uluslararası garantisi vardır.

SATILMIŞTIR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FIREWALL -- 17 Mayıs 2018; 16:43:7 >

• Belli ki sizin amazon.de bilginiz sıfır. Cevabi yazımda da belirttiğim gibi "amazonGlobal bestellbar" seçenekli ürünler kargo+gümrük masrafları ödenmiş ve gümrükte kalması durumunda para iadeli ürünlerdir. Ayrıca kargo ulaştırma süreleri 2-7 iş günüdür. Araştırmadan, bilgi sahibi olmadan yorum yapmak için yorum yapmayın lütfen. Ayrıca ilan sahibine yazdığım yorum da bilgi amaçlı, satışa destek yazısıdır. Lütfen kendi işinize bakın. Saygılar.
  • Dostum selamlar, niyetim satışınıza taş koymak değil de şuanda amazon.de de aynı ürün "amazonGlobal bestellbar" seçeneği ile birlikte Türkiye'ye 1680 TL'den satılıyor. Bu fiyat sizce de yüksek kalmamış mı ? Link te atabilirim özelden. saygılar
  • Kardeş her ürün geliyor sanki, adam gelmiş ürünü satıyor, gümrükte kalan ve gelmeyen ürünler mevcut.

2017 kanunua göre 50 dolardan yukarı ürün geçmiyor, geçerse de şans....

Benim gümrükte birçok ürünüm kalmıştır 60 günümde yanmıştır..

Kolaysa sen getir sat

İyi günler İyi satışlar kardeşim böylelerine kulak verme...
  • SühaOya kullanıcısına yanıt
    Belli ki sizin amazon.de bilginiz sıfır. Cevabi yazımda da belirttiğim gibi "amazonGlobal bestellbar" seçenekli ürünler kargo+gümrük masrafları ödenmiş ve gümrükte kalması durumunda para iadeli ürünlerdir. Ayrıca kargo ulaştırma süreleri 2-7 iş günüdür. Araştırmadan, bilgi sahibi olmadan yorum yapmak için yorum yapmayın lütfen. Ayrıca ilan sahibine yazdığım yorum da bilgi amaçlı, satışa destek yazısıdır. Lütfen kendi işinize bakın. Saygılar.
  • ilanda ürünün 1700 TL olduğu belirtilmiş sizde yüksek olduğunu belirtmişssiniz ve amazon dan alışveriş bilginizin çok olduğunu anlatmaya çalışmışınız. Bilginiz çok ise bu ürünü 1.500 liraya getirin de sizden alalım . 7 iş günü içerisinde cevabınızı bekliyorum
    Saygılar Sevgiler
    Hocam boş yapmayınız, başkalarının da satış ilanını boş yorumlarınızla doldurmayınız. Ayrıca satılan bu işlemcinin kullanılmış bir kaç aylık işlemci olduğunu satıcı da belirtmiş. İyi forumlar.
  • 7 iş günü içerisinde ürünü getirin, 7 günde siz kullanın sonra daha ucuza satın ben satın alacağım. Boş yapan sizsiniz.
    Özelden ulaşabilirsiniz

İyi Forumlamalar
  • sıfır fiyatı 1820tl şu an tr
    bilginize

hayırlı satışlar
    Hangi kanunmus o? İnsanlari yanlis yonlendirmeyin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SühaOya

Kardeş her ürün geliyor sanki, adam gelmiş ürünü satıyor, gümrükte kalan ve gelmeyen ürünler mevcut.

2017 kanunua göre 50 dolardan yukarı ürün geçmiyor, geçerse de şans....

Benim gümrükte birçok ürünüm kalmıştır 60 günümde yanmıştır..

Kolaysa sen getir sat

İyi günler İyi satışlar kardeşim böylelerine kulak verme...

50 dolardan yukarısı geçmiyor mu

• Çok salakça bilmeden kulaktan duymayla fiyatı yüksek tutmaya çalışması ilginç
  • Adam ne boş yapmış..Satılık i7 6800K
  • http://www.akakce.com/siparis/?p=173790427&ref=akakce&v=1.98.1

arkadaşlar bakabilirsiniz yani yanlış anlama ama 0 ı Türkiye'de garantili şekilde 1480 tl iken neden senden alsınlar.
  • Garanti 1 yıl mı geçerli oluyor
  • EMRE_RUSLAN kullanıcısına yanıt
    EEE?
  • FIREWALL kullanıcısına yanıt
    ne eesi yazdığın fiyata bak birde attığım linke bak tr garantili ürün 1500 lira
  • EMRE_RUSLAN kullanıcısına yanıt
    EEE?? Banane ..işine bak!

Adam gibi pm'den almayı düşünüyorsan indirim rica ederdin konuşurduk. İlanı baltalama...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.