Şimdi Ara

Satılık i5 4670 + Gigabyte GA-Z87X-D3H + 16GB RAM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
3
Favori
431
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
AMD / Intel #Intel Intel #Gigabyte Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Anakart/CPU #Anakart Kondisyon #Kullanılmış
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    1
    1 Satılık i5 4670 + Gigabyte GA-Z87X-D3H + 16GB RAM

i5 4670 - hiç oc yapılmamıştır, kutu ve fan mevcuttur. garanti yok.

Gigabyte GA-Z87X-D3H kutu fatura mevcuttur, garanti bitmiştir. ethernet çalışmıyor, fiziksel bir arıza göremedim, bios güncellemesiyle düzelir diye düşünüyorum. wifi kullandığım için pek üstüne düşmedim. airties wifi stick ile birlikte vereceğim.

16GB RAM - 4+4 corsair vengeance + 4+4 kingston hyprex blue ram kutuları mevcuttur, garantileri bitmiştir.

Fiyat 1500 TL ------> 1300 TL

istanbul içi elden teslim, istanbul dışı tüm illere kargo ile gönderim yapılır.

Uygun ürünlerle takas düşünürüm.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Fiyat : 1 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : İstanbul Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : PTT İlan Durum : Satışa Açık

• Maalesef hocam bu bilgiye katılamıyorum çünkü garantisi olmayan en iyi ihtimalle 6 senelik ürünler. Yarına ne olacağı belirsiz. bu kadar eski bileşenlere bu kadar yatırım yapılması alternatif varken mantıklı değil.

i3 10100f + h410 anakart + 8gb ram ile yaklaşık aynı fiyata 3 yıl garantili , faturalı, taksitli ve yaklaşık 2 kat performanslı güncel bir sistem alınabilir. Ram ihtiyaca göre zamanla rahatlıkla upgrade edilebilir vs.

• marowak M kullanıcısına yanıt

Maalesef hocam bu bilgiye katılamıyorum çünkü garantisi olmayan en iyi ihtimalle 6 senelik ürünler. Yarına ne olacağı belirsiz. bu kadar eski bileşenlere bu kadar yatırım yapılması alternatif varken mantıklı değil.

i3 10100f + h410 anakart + 8gb ram ile yaklaşık aynı fiyata 3 yıl garantili , faturalı, taksitli ve yaklaşık 2 kat performanslı güncel bir sistem alınabilir. Ram ihtiyaca göre zamanla rahatlıkla upgrade edilebilir vs.

• Fiyat takip
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.